Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért vagyok annyira totál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok annyira totál kiéhezett szexuálisan?

Figyelt kérdés

Én nem akarom megcsalni a párom de már a munkam elvégzése is nehéz mert annyira mason se jár az eszem mint az a pasi.


Bantast nem kérek de hogy verjem ki a fejemből


2020. nov. 18. 14:03
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Nem, sokadszorra írom le rendben van a kapcsolat.

Most kerülöm azt az illetőt hátha elfelejtem.

2020. nov. 19. 17:20
 22/26 anonim ***** válasza:
kevés a szex otthon nem vagy kielégitve.ennyi...f
2020. nov. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

20as,dehogynem hiányzik:a sok szex. De ha egyzerr az ember szereti a párját akkor megértőnek kell lenni a ő úgy van vele, hogy kevesebb lett az igénye. Hiába is szekálnám. De elhagyni nem akarom, mert szeretem és tervezzük a jövőnket.

Attól, hogy emiatt a "kiéhezettség" miatt, elég ha egy férfi, aki vonz úgy néz ránk, és elindul a fantáziánk, attól még nem vagyunk szar emberek.

2020. nov. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Nem a szexxel van a baj de ezz a pasit egyszerűen Nah valami vonz benne. De mostmár elkerülöm és próbálom kiiktatni a gondolataimból is.
2020. nov. 19. 20:59
 25/26 anonim ***** válasza:
Én megértem a kérdezőt
2020. nov. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, annyival súlyosbítva, hogy a pasi még kezdeményezett is, mindig odajött beszélgetni a munkahelyen, hajtott rám (persze nem erőszakosan, de egy idő után észre vettem). Én végül (nem csak ezért, de ezért is) felmondtam. Én el is mondtam a páromnak és őt zavarta persze, de soha nem tettem semmit a pasival. Utána még kb. 1-1,5 évig gondoltam rá időnként, ha pl. elmentem a volt munkahelyem előtt, nézelődtem, hogy ott van-e.
2020. dec. 12. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!