Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretőt csinált belőlem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretőt csinált belőlem a tudtom nélkül, mit tegyek? Hogy dolgozzam ezt fel?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival,aki elváltnak vallotta magát 2 kicsi gyerekkel,akik osztott felügyeletben vannak nála.

Minden szép és jó volt,azt hittem kialakul egy normálisnak mondható kapcsolatom. Elfogadtam,hogy a gyerekek sokszor vannak nála (legalábbis ezt mondta) és emiatt kevesebbet tudunk találkozni. Illetve néha lehetetlen időpontokban.


Tiszteletben tartottam,hogy pici gyerekeknek nehéz ez a helyzet és nem is kell,hogy egyből bemutasson stb. Ezért többször is nálam találkoztunk és csak egyszer aludt nálam.

Aztán áthívtam egy hétvégére vagy mondtam neki,hogy lehetnénk nála és furcsa kifogásokkal jött,emiatt gyanús volt,hogy valamit nem mond el. Picit összevitáztunk,mire kinyögte,hogy VALÓJÁBAN Ő HÁZAS!


Akkora pofonként ért a dolog,hogy azóta hallani sem akarok róla! DE mivel már érzelmek is vannak így padlóra tett a dolog. És legfőképpen az,hogy szégyellem magam egy olyan dologért amiről nem tehetek. Olyan gyönyörűen a szemembe hazudott,hogy minden szavát elhittem. Most úgy érzem magam,mint egy átvert naív kis tinilány.


Gondolkodtam,hogy mi lenne a helyes? Elmondjam a feleségének? Sok mindent tudok róla,így nem lenne nehéz megkeresnem a feleségét.

Vagy hagyjam a francba? De ha velem megtette,megteszi majd mással is. Én nem akarok tönkretenni egy családot. De most úgy érzem,hogy már tönkre is tettem,csak épp tudtom nélkül.

Legszívesen felpofoznám,ha itt állna előttem,de jelenleg látni se bírom.

Úgy érzem megalázott engem is és a feleségét is.



2020. nov. 27. 09:15
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
86%
Mindenképp szakítsd meg vele a kapcsolatot. Én amúgy a ki tálalás ellen vagyok, de ebbe a helyzetben igazán megérdemelné, hogy akár névtelenül is, de bizonyítékokkal szólj a feleségnek.
2020. nov. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
24%

Engedd el.

Ha nem lennének gyerekei , akkor azt mondanám, hogy találj ki, viszont kicsi gyerekei vannak, legalább miattuk ne.

Gerinctelen féreg amúgy, de hidd el, hogy nem akarod tönkretenni két gyerek életét.

2020. nov. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
62%
Hagyd az egészet. Tanulj belőle, mert ahogy végiggondolom, van mit.
2020. nov. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
81%
Én biztos írnék a feleségének!
2020. nov. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
80%
#2 azoknak a gyerekeknek az élete már tönkre van téve így is úgy is :(
2020. nov. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
15%

5-ös.

Igen, igaz, de nem kell rátenni egy lapáttal.

Pusztán bosszúból.

2020. nov. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
71%
Én nem írkálgatnék az asszonynak, mert azt úgyis kimagyarázza ez a jellembajnok. Az ultimátumot viszont megkapná: vagy ő tálal ki az asszonynak,vagy én fogom megtenni.
2020. nov. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a feleség tudni akarná kivel él együtt..
2020. nov. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
23%

Értem én, hogy a férfi egy jellemtelen bunkó.

De azért tegyük már hozzá, hogy feltűnhetett volna, hogy hülyének néz téged.

Csak nem tűnt fel.

Miért?

Mert hinni akartál neki.

Egyszer aludt nálad utána csak kifogások voltak, ugyanakkor végig gyanakodtál rá, hogy nem stimmel valami.

Tehát azt értem, hogy hinni akartál neki és normális kapcsolatot szerettél volna, viszont hülyének nem kell lenni.

Ez biztos nem lesz szimpi válasz, de talán kitálalás helyett gondolkozz.

Mitől lesz az jobb neked, ha kitálalsz?

Semmi nem lesz jobb tőle, max eltudod mondani, hogy pont olyan voltál mint ő arra a pillanatra és nem tudtál uralkodni magadon.

Szerintem ennek sokkal több tanulsága van és ezt te is tudod.

2020. nov. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
91%
Megérdemelné. Ez azért nem a megszokott szerető dolog, ahol a másik fél pontosan tudja, mibe megy bele. Neked hazudott végig, ami szemétség volt veled és a feleséggel szemben is. Én a másik oldalon - feleségként - biztos örülnék, ha valaki felnyitná a szemem hogy mekkora rohadékkal élek együtt. Ez nem a te reszortod, megérthető, ha nem akarsz belekeveredeni, én ha belemennék akkor sem bosszúból csinálnám, inkább a nő miatt, hogy tudjon róla. Ezután kilépnék ebből teljesen. Pasika pedig megtanulja a leckét, hogy nem lehet büntetlenül más emberek életével, érzelmeivel játszani.
2020. nov. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!