Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Érdemes benne ragadni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes benne ragadni egy megcsalásokkal teli kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Indokoljátok válaszotokat, kort és nemet is írjatok, köszi!
2020. dec. 4. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Gondolod van olyan, aki erre azt írja, hogy érdemes? Szerintem nincs értelme, hiszen az a kapcsolat nem őszinte, és ha kiderül, a bizalomnak is lőttek. Nyilván vannak olyan helyzetek, amikor ház/hitel/gyerek miatt nem akarnak konkrétan válni a felek, de én azt gondolom, ha már megcsalásról van szó, ráadásul "megcsalásokkal teli" kapcsolatról, annak az égvilágon semmi értelme, csak egymás idejét rabolják a felek, akármilyenek a körülmények. 39/N
2020. dec. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem. Viszont, ha valaki ilyen és a másik is nyitott rá, akkor lehet nyitott kapcsolatban is lenni.
2020. dec. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mit kell ezen indokolni?
2020. dec. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk amit az első írt, ha van ház, hitel, gyerek, stb. csak ezek maitt megéri e
2020. dec. 4. 15:30
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Régen rossz ha ezen gondolkodni kell.
2020. dec. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Semmi nem éri meg.Csak sokan nem elik meg,es nem tudják,akik meg megelték,azt mondják többnyire,hogy megegyszer ugyanezzel a tapasztalatokkal viztos nem maradnának benne!
2020. dec. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
34%
Neked igen, hiszen ez a fétiszed az itteni pàlya(ámok)futásod alapján.
2020. dec. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!