Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért hazudta, hogy szingli?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudta, hogy szingli?

Figyelt kérdés

Elkezdtem ismerkedni ezzel a csajszival, azt hittem, azt is mondta magáról, hogy egyedülálló, de lebukott, láttam egy sráccal kézen fogva sétálgatni, csókolózni, aki mint kiderült, a csávója.


Eléggé megtörtem, elsőre tök aranyos lánynak tűnt és ennél sokkal őszintébbnek gondoltam őt.



2020. dec. 5. 01:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Megsugom: mert o egy rïßanç..ennyi.
2020. dec. 5. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Vagy te hitted azt, hogy ismerkedsz vele. 26N
2020. dec. 5. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet már váltani akart, de nők közt is van olyan, aki a melegváltás híve, és rövid időre sem szeretne fa.. sz nélkül maradni ha ezt most kidobná
2020. dec. 5. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb külsejű nők gyakran ilyen melegváltósok. A jó külső ellenére sem kellene olyan nő akinél 1 hét szünet sincs 2 pasi között.
2020. dec. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

2 oka lehet:


1) ahogy a második mondja, csak te hitted, hogy ismerkedik

2) ilyen kis rajongó haverkákat gyűjt, akiknek nem szabad megmondani, hogy van pasija, mert akkor nem szórakoztatják, nem rajonganak érte.


Ebbe az utóbbi típusba futottam bele én is, örült, hogy van egy csomó olyan témánk, ami a barátjával nincs (könyvek, filmek, ilyesmi), és letagadta a pasit, mert tudta, hogy akkor velem nem tudna órákat cseverészni

2020. dec. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
13%

Csak jelezném, hogy az egyedülálló az, akinek nincs tényleg senkije. A szingli azt jelenti, hogy nincs tartósan mellette senki, de futó kalandjai lehetnek.


Kicsit tanulmányozd az angolt. 30f

2020. dec. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
@6: Csak jelezném, hog Okoska törpöt senki sem kedvelte Aprajafalván.
2020. dec. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
XD Aprajafalva Season1 Episode1 ##
2020. dec. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
7-Csak jelezném, hogy nem érdekel a véleményed Hókuszpók :D
2020. dec. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
27%
Tipikus lány. Ne várj mást.
2020. dec. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!