Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha visszaélt a szerelmemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha visszaélt a szerelmemmel és végig hitegetett akkor undorító dolog lenne borítani mindent és lebuktatni a felesége előtt?

Figyelt kérdés
Másféléve a szeretője vagyok egy nős férfinek. Elcsesztem mert tudtam, hogy van felesége mégis engedtem a csábításnak. Elhitette velem, hogy szeret, otthon nem kapja meg a törődést, nincs szex, nem szereti már a párját. Azt igérte lépni fog, elhagyja. Ez nem történt meg másfél év után sem. Nem enged tovább lépni. Nem tűri ha ismerkedem és kiszállnék. Elküldtem a francba, de csak üvöltözik velem, hogy ÉN használtam ki az érzéseit. Gyermeket szeretett volna, mondta hogy a párja még nem akar meg ilyenek. Rákérdeztem, hogy mi lenne, ha mégis összejönne nekik. Akkor is csalná? Erre igennel válaszolt. Annyira elkapott az undor, hogy lehet valaki ilyen. Sok minden történt amiért besokaltam. Sosem voltam elég fontos neki, sosem volt ott mikor kellett volna. Én mindig ugrottam neki. Elegem lett. Ludas vagyok én is. De borítanám az egészet. Vállalva a következményeket. Megtegyem? 30/N
2020. dec. 15. 14:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
86%

Az, hogy bedőltél egy nős pasi szokásos szédítéseinek az már bocs de csak a te hibád és senki másé. 30 évesen lehetett volna több eszed is mint aláfeküdni olyan hulladékoknak akik veled csalják azt, akinek örök hűséget esküdtek. Itt csak magadra vethetsz, aztán vagy tanulsz belőle vagy nem. Eddig is tudtad, hogy egy undorító jellem, de csak akkor kezdett el zavarni amikor veled cseszett ki, azért ez rólad is mindent elárul.

Én a feleség helyében tudni szeretném, hogy milyen alakkal élek együtt, szóval ez alapján azt mondom köpd be nyugodtan, de azért ne áltasd magad hogy ez nem csak sima bosszú.

2020. dec. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Nem áltatom magamat. Egyértelműen bosszú lenne. De valahol azért gondolkozom rajta. Mert legbelül még szeretem és nem akarom szétcseszni az életét. Remélem csak egy botlás voltam a részéről és nem ilyen jellem.
2020. dec. 15. 14:20
 3/30 anonim ***** válasza:
95%
Én biztos beköpném. Nyilván naiv vagy és a te hibád is, de akkor is ő a nagyobb féreg, hiszen simán felcsinálná az asszonyt úgy, hogy közben mást kefél. Gusztustalan. Ha ilyen lenne a "párom", én szeretnék tudni róla, még mielőtt teherbe esek, akármennyire is fájna.
2020. dec. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem csinálta volna ezt, akkor is lebuktatnám. Mindenki megérdemli az igazságot.
2020. dec. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
93%
Szólnék,tudod milyen rossz az,hogy valaki így játszik az emberek érzéseivel.Ez egy gyerekes pöccs.
2020. dec. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, az ilyen férfiak pont az ilyen nők miatt engedik ezt meg maguknak, mint amilyen te vagy. Így bánt veled, de te még pátyolgatod nehogy már szenvedjen szegény. Valószínűleg te vagy a többedik nő, aki vele kapcsolatban így gondolkodik, nem véletlenül lett ilyen görény.
2020. dec. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
93%
Én borítanék. Ha már ilyen undorító, hogy te használtad ki őt, holott ő rabolja az időt, megérdemli, hogy számoljon tettei következményeivel.
2020. dec. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
92%
Én is borítanék. Szegény feleségnek joga van tudni erről, és tényleg még a babaprojekt előtt. Viszont valamit keress, amivel tudod bizonyítani, mert lehet nem fog neked elsőre hinni. Sms, messenger üzenetek, ajándékok, ilyeneket szedj össze. Legközelebb pedig ne kezdj nős pasival, remélem tanultál belőle.
2020. dec. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Én amikor az exem kitálalt otthon, hogy szerelmes, a gyerek 3 éves volt, szépen szét is mentünk, én májusban elköltöztem a közös lakásból ő meg pedzegette, hogy akkor odaköltöztetné a lánykát. Én meg mondtam neki, hogy jó rendben, persze használd a közös lakást de itt van a telefonomban a férje száma és üljünk le együtt négyesben, hogy minden rendben legyen. (Ez blöff volt.) A csajszi úgy megpattant, mint az állat mert nem akarta otthon elmondani sem, utána meg én voltam a szemétláda mert miattam mentek párterápiára :)))))))))))))))))

Ott hagyta a csaj a fenébe.

2020. dec. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
9es azta nem semmi vagy 😂
2020. dec. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!