Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kevésbé elítélendő ha szűkölkö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevésbé elítélendő ha szűkölködő szexel kapcsolatban/ házasságban élővel, mint aki...?

Figyelt kérdés
Ugye a bizonyos 3. félről van szó. Ugyanannyira ítélik el azt a 3. felet aki lazán szerezhetne szingli, független partnert mint azt aki szexmentességre lenne ítélve ha nem szélesítené így a merítési lehetőséget? Vagy előbbit azért jobban? Na jó vegyük csak a házassal szexelőt mert az úgynevezett kapcsolatok többsége vicc

2020. dec. 17. 00:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Csak, hogy tisztázzuk értem-e a kérdést. Tehát a kérdésed, hogy adott egy szerető, aki házas emberrel kufircol. A kérdés, hogy az, hogy foglalt emberrel fekszik le titokban nagyobb bűn - e akkor, ha amúgy lenne lehetősége szingli partnert is választani?

Szerintem aki szeretőnek áll, így is, úgyis bűnt követ el, mindegy, hogy azért teszi mert máshogy nem jut szexhez, vagy egy merő passzióból. Azzal vagyok kicsit elnézőbb, aki szerelmes abba, akinek a szeretője lesz.

Ha van olyan tényező, ami kicsit elveszi ennek a dolognak az élét, az az erős érzelmi kötelék, mert az nagyon sok emberben elnyomja a racionalitást.

2020. dec. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem ő tartozik felelősséggel. Viszont az minősíti őt is, ha férgekkel szexel.
2020. dec. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!