Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért nincs önbecsülésük a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs önbecsülésük a szeretőknek?

Figyelt kérdés
Nem lenne egyszerűbb nem beállni guminőnek egy foglalt pasashoz?
2020. dec. 17. 17:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
van akit kifejezetten izgat amit a megcsalt háta mögött csinálnak.. de sok szerető nem is tud arról hogy ő a 3. ebben a dologban :/
2020. dec. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
51%

Miért ne lenne önbecsülés?


Nézd az előnyeit a szeretőségnek!


- Nem kell eltartani.

- Nem kell hitelt felvenni vele.

- Nem kell gyerek vele.

- Nem kell vele élni, 0-24-ben.

- Nem kell főzni, mosni, takarítani rá.

- Nem kell a szüleivel bájologni.


Csak az élvezetek vannak! >:)


És a férjnek/feleségnek miért nincs önbecsülése?


Szponzora, vibrátora, cselédje valakinek, akit lehet, hogy már évek óta gyűlöl, de a hitel miatt nincs hová menni.

2020. dec. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
14%
Nekem van önbecsülésem.Válogathatok a szabad férfiak közül is.
2020. dec. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
1-es, ez oké, de ha kiderül a valóság, nem lépnek ki mégsem, hanem inkább jajgatnak, fenyegetőznek.Ők állítólag komoly párkapcsolatot szeretnének hazudozás nélkül. De miből gondolják, hogy majd pont egy nős pasi mellett találják meg? Ennyire buták lennének?
2020. dec. 17. 17:27
 5/23 A kérdező kommentje:

2-es, van ilyen réteg is. :) De most azok érdekelnek, akik esküvőről, 8 gyerekről, stb.-ről álmodoznak egy ilyen szexkapcsolatban.

A házastárs megint más téma. Azok sem szàzasok, ha tudnak róla, és eltűrik.

2020. dec. 17. 17:32
 6/23 anonim ***** válasza:
62%

Elképzelem, hogy szerető vagyok. A pasi átjön, kinyal, elmondja hogy milyen szexi vagyok, megdug, hazamegy.

Úristen. De nagyon megalázó. 😢😟 Bezzeg a felesége moshat, főzhet, sikálhatja a wct. Az olyan felemelő. 😍

2020. dec. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
44%
A főnököm a “szeretőm”. Sokkal izgalmasabb így dolgozni, hogy rendesen megb*** munka közben.
2020. dec. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Savlekotő ***** válasza:
34%
Ezekben a feleségnek nincs akik sok esetben egy tetőért maradnak ott ahol szarnak rá és évek ota mást kefélnek,aztán megvárják mig kidobják őket..
2020. dec. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Pl. az ilyen szeretőkre gondoltam a kérdésemben.


"13 anonim válasza:

Én havonta egyszer kiborulok és fenyegetőzök, hogy mindent elmondok a kis "sertésnek". Eleinte azt mondta nem érdekli. De tudom, hogy borzasztóan kifog bukni ő is meg a másik is. Őszintén szólva eljutottam arra a szintre, hogy Nem érdekel. Utálok bujkálni meg hazudgálni.Egy normális párkapcsolatot akarok hazugságok nélkül."

2020. dec. 18. 07:34
 10/23 A kérdező kommentje:
Savlekötő, azoknak sincs, de most nem a feleségek érdekelnek. Azok a szeretők, akik normális, felvállalt kapcsolatot remélnek nős pasasoktól.Holott rengetegen tisztában vannak azzal, hogy ezek a pasik nem fognak elválni soha, max. ha a feleségük egyszer megunja a csapodár farkukat. Fentebb említettem is egy példát.
2020. dec. 18. 07:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!