Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít, jogosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít, jogosan van megsértődve a barátom, ha egy másik fiúval beszélek?

Figyelt kérdés
Igen, elsőre rögtön nem lenne a válasz, és meg is érteném, DE. Az a fiú, aki írt állítása szerint barátkozásból írt, meg is kérdezte, hogy biztos nem baj-e, hogy ír, a barátommal ugye nem veszünk össze miatta? És tényleg negy nagyon rendes, (mondjuk nyelvtanhibás), jófej, jószívű, 2 évvel fiatalabb fiúról beszélünk. Eddig akárhány fiú írt, mindig úgy voltam vele, hogy na nemár. De valamiért ő szimpatikus lett, de baráti szempontból. Nem volt idegesítő vele beszélni. De a barátom azt mondta, hogy őt zavarja, írjam meg neki, hogy ne írjon.. Eléggé bűntudatom volt és rettentően sajnáltam szegény gyereket. Szerintem igazságtalanság volt vele szemben. Mert abban igaza volt a barátomnak, hogy fordított esetben engem is zavarna a dolog, de én belegondolom azért mások helyébe is magam. Nekem sem esne jól, ha a semmiért lekoptatnának. Vagy nincs igazam? Mert ha direkt ismerkedős szándékból írt volna, meg nyomult volna, rendben. De így..

2020. dec. 20. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért írt rád egyáltalán? Hol talált meg?


"Mert abban igaza volt a barátomnak, hogy fordított esetben engem is zavarna a dolog"

Amúgy ennyi a lényeg.

2020. dec. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Számít, hogy jogos e vagy sem?


Neki nem esik jól, ezt érezheti akkor is, ha "nem jogos".


Erre kellene koncentrálnod.

2020. dec. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha random rám írna egy csaj, aki semmit sem jelent és ez zavarná a barátnőm, akkor egy percig sem gondolkodnék azon, hogy melyikükkel foglalkozzak inkább.
2020. dec. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"de én belegondolom azért mások helyébe is magam. Nekem sem esne jól, ha a semmiért lekoptatnának"


Nem tartozol neki semmivel. Barátod van, az ő lelkivilágával foglalkozz, ne egy vadidegenével. Esetleg az afrikai árvákat nem akarod megmenteni? Nem megcsalás, de nem is olyan viselkedés, amit tolerálni kéne.


L

2020. dec. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"de én belegondolom azért mások helyébe is magam. Nekem sem esne jól, ha a semmiért lekoptatnának"


Ezért nem szabad párkapcsolat alatt olyan típusú ismerkedésbe belemenni, ahol a másik félnek félreérthető lehet a helyzet (például azt gondolhatja, hogy van pálya számára).


Nyilván nem akkor kell lekoptatni, mikor már hosszú hetek óta mély kapcsolat kezd kialakulni a rengeteg beszélgetés miatt, hanem eleve nem szabad belemenni ilyen szituációba.

2020. dec. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az 5-ös jól gondolja, fiú létemre engem is zavarna a lelki társ, mert az a megcsalás melegágya.
2021. jan. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!