Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretők ,hogy viselitek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők ,hogy viselitek ha a szeretőtök hàzastàrsa a csaladi idillit posztolja. Fàj?

Figyelt kérdés
2020. dec. 20. 20:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
79%

A szeretők csak ne nyavalyogjanak.

Az a legkevesebb, hogy fájjon.

2020. dec. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
64%

Gondolom te egy megcsalt feleség lehetsz. Nem fáj inkább szánalmas, főleg ha a környéken mindenki tudja hogy a férj máshoz járkál.

Amúgy ami a közösségi oldalon van, az a kirakat. Minél több családi idill van fent annál nagyobb a szar otthon.

2020. dec. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
73%
A házastárs a családi idillt posztolja, neki meg olyan képei vannak róla, ahol ép szopja/nyalja, ki van kötözve, stb... biztosan nagyon érdekli a cukiskodás.
2020. dec. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
42%
Nem zavar. Nekem is van családom. Mondjuk nem vagyok egy nagy posztolgatós, de a családomra ettől még büszke vagyok.
2020. dec. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
16%

Nyugodtan posztolgass csak 30 percenként. Neked ez van meg az agybaj otthon a főzés mosás takarítás éjszakázás a gyerekkel. Cserébe a férjed félredug, így megbecsül.

Míg a szeretőnek jut figyelem, törődés apró kedvesség ajándék önfeledt órák, szeretkezéssel.


Te melyik vagy?

2020. dec. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
61%
Ugyan nem vagyok szerető, nem is lennék soha, de szerintem teljesen hidegen hagyja őket, maximum jót mosolyognak, mert ők mögé látnak az idilli posztoknak. Tudják ők jól hogy a mutatni kívánt csodacsalád nem is annyira az.
2020. dec. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
61%
Törődés, ajándék a szeretőnek? Hát én dolgoztam sofőrök között... A szerető tartás lényege az volt, hogy semmit nem kap a szerető, ingyenes! Ha meg nem tetszik neki, lesz másik. Cserélhető, eldobható. Viszont otthon az asszony a gyerek, ők az érték, az állandóság az életükben. Igaz, hogy sok megcsalta /csalja/ az asszonyt de a törődés, ajándékok, az elmaradhatatlan tengerparti nyaralások azok a feleségeket illetik. Hol éltek ti?
2020. dec. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
50%
7# hát olyan körökben biztos így van, de az nem szerető hanem szexkapcsolat. A szerető nél már van érzelmi vonal, kötődés. Olvasd el a kettő közti különbséget.
2020. dec. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
53%

Ezt csinálják.


A világnak a tökéletes társat és családot kell mutatni.

2020. dec. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
70%
Miért fájna a szeretőnek? Pont hogy jót röhög rajta, hogy mekkora kamu az egész "idill"! :D
2020. dec. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!