Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elítélendő dolog lenne megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő dolog lenne megcsalni a férjemet 11 év házasság után? 39/N

Figyelt kérdés
Eddig nem szerettem volna megcsalni, de nagyon vágyom már a vad szexre és a fiatalabb pasik is elkezdték izgatni a fantáziámat mostanság. Sajnos a férjem már egy ideje nem tud rendesen kielégíteni, ráadásul a vad szexet sem szereti, így unalmas vele már a szex és a farka sem úgy keményedik már mint régen. Mi tévő legyek? Elválni nem szeretnék.

2020. dec. 25. 23:45
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
93%

Mindenfele itelkezes nelkul 11evig nem izgatott a vad szex? Ha ot sosem hozta lazba, nem jogos elvaras reszedrol. Egy hazassagban/parkapcsolatban gondolom mar az elejen merlegelted h mit veszitesz/nyersz azzal h ot es csak ot valasztod, igy es azokkal a szexualis preferenciakkal ahogy van. Utolag szamon kerni v hibaztatni azert mert o nem valtozott a 11ev alatt es azota sem vagyik erre, nem fair dolog.


Valj el es eld ki a vagyaidat vagy torodj bele h tole ennyit kaphatsz es potold szexualis jatekszerekkel ha lehetseges.


38N

2020. dec. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
56%
Nyugodtan. A férfiak is mind félrelépnek kivéve a rondák.
2020. dec. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
35%

Nyugodtan. Ez ma teljesen elfogadott.

Én két hét alatt csaltam meg a barátnőmet, azóta is együtt.

2020. dec. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
44%

Keres szeretőt.

Én is kerestem mert nem nagyon van itthon szex, légy diszkrét. 42F

2020. dec. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
37%
Hol lehet szeretőt találni?
2020. dec. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
72%

Nesze neked Karácsony, a "szeretet" ünnepe.

Újítások bevezetése nem lehetséges? Kölykök vannak már? Beszéltél már vele a témáról?

Túl egyoldalúan nézed a dolgot, az, hogy ő mit akar/nem akar, azt nem nézed.

2020. dec. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
71%
És miért nem akarsz elválni? Kényelmes a langyos fos?
2020. dec. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
37%
Azt csinálsz amit akarsz, csak mások kapcsolatába ne pofátlankodj bele
2020. dec. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
46%
Mert biztos kellesz a fiatal csávóknak majd’ 40-es kiégett muffként, a fiatal insta királynők korában.. szégyenletes vagy! Igen, elítélendő. Esetleg nem azért lankad neki, mert te is csoffadsz össze?
2020. dec. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
71%

Siman negertem a kerdezot attol még lehet valakit szeretni hogy szex nem jo vele. Sőt életem parjaval nem biztos hogy életem legjobb sexualis elmenyet adjuk egymasnak.

Es ez visszafele is igaz akivel meg nagyon jo a szex valaszinuleg nem elnek egyutt.


Kerdezo: szerintem magadra hallgass, szeresd a csaladod, ferjed gyerekeid. adj meg nekik mindent de elvezd is az eletet.

2020. dec. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!