Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fibu kérdése:

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Sziasztok. Le írnám a kis történetemet.

Én egy 31 éves fiú vagyok. Egy tündéri 6éves kislány apukája. Sajnos a kislányom az anyukájával él, mert 4éve elválltunk. (konkrétan lelépett egy "barátommal" és most 130km-re laknak)

Van egy 23 éves barátnőm. 2 és fél éve vagyunk eggyütt. Augusztusban költöztünk ki a jelenlegi házunkba, amit előtte 2 évig újjítgattunk.

A költözés előtti estén tudtam meg, hogy megcsalt 2 héttel előtte. Gondolhatjátok, hogy milyen jó érzés volt a pakolás.

A történet:

Egy fiúval elkezdett beszélgetni telefonon. (mesenger) Két hétig beszélgettek a tudtom nélkül, amikor lebukott előttem hogy valamit titkol, kitörölte a beszélgetést. Itt már sejtettem, hogy valami van... Soha nem nézegettem addig a telefonját. Bíztam benne. Előtte mindig megmutatta, vagy mondta, hogy ha valaki bepróbálkozott nálla. Ezen úgy összevesztünk, hogy átment a mamájához aludni, másnap pedig elment ehez a sráchoz, ahol megtörtént a dolog.

Amikor hazajött elmondta, hogy van ez a fiú akivel beszélget, de soha nem találkoztak.

Azt mondta, hogy a barátnőjénél volt. 2 hétre rá tudtam meg, hogy a fiúnál volt. Mondtam neki, hogy mondjon el mindent.

El mesélte, mi történt, hogy mekkora hülyeséget csinált. Elmondta, hogy nagyon össze volt törve a munkahelye miatt és az miatt is, hogy a szülők is őt csesztetik, hogy mikor költözünk már a másik házba. Sajnos elég lassan haladt a felújítás. Addig a szüleimnél laktunk. Kért tőlem egy esélyt, hogy be bizonyítsa, hogy ő nem ilyen. Nagyon megbánta. Azóta kirúgták a munkahelyéről is. Nagyon össze vagyunk törve mind ketten. Én konkrétan Frontinon élek. Ő hatalmasat változott azóta. Minden percben azt nézi, hogy tud engem boldoggá tenni. Konkrétan ki van nyalva a seggem.

A kislányommal nagyon szeretik egymást. Nagyon jól kijönnek. Viszont én olyan szinten ki vagyok, hogy nem tudok aludni sem. Semmihez nincs kedvem. A hobbijaimhoz sem. Élni sem. Nem tudom mit csináljak még így hónapok után sem. Augusztusban akartam megkérni a kezét.

Még most sem hiszem el, hogy ezt tette. Viszont én nem érzek magamban annyi erőt, hogy újból kezdjek idővel egy másik kapcsolatot. A kislánynak is hatalmas törés lenne.

Kérdésem az lenne, hogy szerintetek tényleg képes valaki így meg változni?

Tényleg nagyon hajt azóta. Látom rajta, hogy nagyon szégyenli, és hogy rá jött, hogy mekkora hülyeséget csinált. Még a szülei elé is oda állt, és elmondta nekik. Az apja is összetört. Nagyon szeretik a kislányomat ők is.

Ismertek ilyen lányt, aki egy hiba után megváltozott??? Szerintetek mit csináljak???

Én soha nem csaltam meg senkit. Nem is fogok. Nem tudnám megtenni.

Aki egyszer megteszi, az meg fogja máskor is? Esetleg van olyan, aki rendbe tudott hozni egy ilyet?

Tudom, hogy az én hibám is volt. Többet kellett volna vele foglalkoznom. Sokszor volt, hogy nem hallgattam meg. De ez akkor sem volt megoldás. Mind ketten tudjuk.

Bocsi ha hosszú voltam.



2020. dec. 26. 07:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%

Első mondatban ott vagy fiú vagy. Hát igen a korod alapján hiába kellene férfinak lenned még mindig csak egy fiú vagy.


Megtette igen máskor is megfogja ő még fiatal előtte az élet korban hozzád illő pár kéne neked.

2020. dec. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
13%
Kellett neked fiatal pinára repülni a gyereked anyja helyett...
2020. dec. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

Rá kell jönnöd, hogy miért csalt meg valójában és ha arra megvan a válasz, akkor el tudod dönteni magadtól is, hogy újra megtörténhet-e vagy sem. Az, hogy össze volt törve meló/család miatt, az hülye indok erre. Pont, hogy ilyenkor a legstabilabb dolognak kéne tartania a lelket benne, ami elvileg Te lennél, nem egy jött-ment srác, ami újabb bizonytalanságot hoz az életébe. Amíg nincs meg, hogy ténylegesen miért, addig én nem tudnék újra megbízni benne. Utána meg el lehet dönteni, hogyan tovább.

Van, amikor úgy csal meg valaki valakit, hogy bomba részeg és csak úgy megesik. Ott én még el tudnám nézni. De hogy 2 hétig beszélget valakivel, aztán átmegy hozzá és lefekszenek, az már necces. Mondhatni előre kitervelt megcsalás. :D

2020. dec. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát, valóban fiatal, ki tudja mi lesz később.. Én a saját tapasztalatomat tudom leírni, igaz fordítva, mert én vagyok a nő. A párommal jóban 7 éve voltunk együtt, már szinte csak veszekedés volt köztünk, és az egyik munkatársnője rányomult. Elmondta, mert sosem csalt meg előtte. Én rögtön leléptem, szintén nyugtatón és altatón éltem 1 évig, aztán mivel folyamatosan próbált visszaszerezni, kibékültem vele. Ennek már 4 éve, most se tökéletes minden, de látom rajta, hogy megbánta, és többet nem tenne ilyet.
2020. dec. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
61%

"nagyon össze volt törve a munkahelye miatt és az miatt is, hogy a szülők is őt csesztetik, hogy mikor költözünk már a másik házba"


Emiatt más farkába ül bele. Aha. Évente 1-2x előfordul h minthaaaaa kezdeném érteni a nőket de... Nem. Nem fogom. Senki sem, soha.

2020. dec. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%

Engem is hanyagoltak már el kapcsolatban, mégsem feküdtem senkinek az ágyába, ez csak duma, senki nem kényszerítette hogy lefeküdjön egy idegen kannal. Most azért olyan cuki veled mert eltartod, - írtad hogy nem dolgozik.. Ezt a nőt akarod elvenni aki mellett nyugtatókat szedsz, most komolyan? Pszichológuson nem gondolkodtál esetleg? Addig míg ilyen labilis vagy semmikép ne dönts ilyen helyzetben, ne köteleződj el! Adj időt magatoknak, lehet újra megcsal és te nyugodt szívvel dobhatod majd ki.

Mindenesetre most ne gondolkozz házasságon, először a lelki sérüléseidet kellene meggyógyítani. Nézd nem állítom, hogy tuti meg fog csalni, de ha nem is, te tönkre fogsz menni az idegeskedésben. Valamiért rossz nőket választasz, én a te helyedben magamra összpontosítanék. Tudod vannak nagyon normális megbízható nők is, akik mellett nem kell hogy megroggyál lelkileg, akik adnak nem csak elvesznek. Nem kell megalkudni egy mellett mert már megszoktad vagy mert nagyon csinos. Fiatal vagy, válogathasz.

2020. dec. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Legalább látod, hogyan oldja meg a problémákat. A jövőben is erre számíts. A mások farka a megoldás számára.
2020. dec. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem olyan biztos, hogy megint megcsalna. Fiatal még, lehet, hogy elég volt neki ez a tapasztalat ahhoz, hogy ne történjen meg többször.

Viszont, amivel itt foglalkozni kellene, az nem az, hogy ő mit fog tenni vagy mit nem, fikciókat gyártani stb. Hanem magaddal foglalkozni. Van egy 6 éves lánykád, akinek megfelelő férfiképet kell mutatnod. Mert tudod, nem véletlen van a mondás, hogy olyasmi férfiakat keresnek párnak, mint amilyen az apukájuk volt. Azt pedig Te is gondolhatod, hogy az, hogy nyugtatókon él az apukája nem egy jó dolog. Azért hoztam fel a lányod, hátha így jobban fogod tudni látni, hogy tedd helyre magad. Hosszútávon nem az fog a kislányodnak rossz lenni, hogy elveszít egy kedves nőt az életéből, hanem, ha kvázi apuka nélkül nő fel, mert apának nincs türelme, hamar mérges lesz, nem lehet neki elmondani, nem hallgat meg, nem emlékszik rá. Mindez a szorongás, depresszió stb miatt.

Nem azt mondom, hogy dobd ki a csajt, hanemy hogy foglalkozz magaddal és ha ennek része az, hogy elengeded a kezét és pár év múlva újra próbálkozol másnál, akkor tedd ezt. De nem feltétlen ez az első lépés. Nyugodtan kérj szakembertől segítséget.

2020. dec. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%
Azért ez nem a pillanat hevében történt egyszeri megcsalás volt, bár az sem szép. Hanem a kis hölgy ki akart melletted próbálni mást is, mindegy milyen gyenge érvet hozott fel, hogy a "szülei csesztetik". Nem fog felelősséget vállalni semmiért. Nyilván a srác nem volt nagy durranás az ágyban aztan szépen visszament hozzád. Vagy ki tudja miért, ott nem maradhatott tovább a lakásban. Ne magadat ostorozd inkább próbáld úgy látni a dolgokat ahogy vannak, ne úgy ahogy szeretnéd látni, mert az kényelmesebb. Nagyon fájó dolog tud lenni csalódni valakiben, főleg ha egymás után történik. De kényelemből, beletörődésből sem kell feltétlenül vele maradni.
2020. dec. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
82%

Ez csak az én véleményem, de nálam a megcsalással véget ért a kapcsolat.

Hiába akarod helyrehozni. Elfelejteni nem fogod tudni. A bizalomhoz pedig az kéne. Innentől fél szemmel azt fogod nézni, hogy kivel beszélget. Mindig benned lesz, ha elmegy, hogy vajon kivel találkozik. Minden vitánál fel fogjátok hozni. Egyre több lesz a féltékenykedés. Ezzel a vita is. Ő meg már tudod, hogy hogy rendezi a problémákat. A végén persze te leszel a hibás megint, mert te hajszolod más karjába. Esetleg te csapsz le az adódó lehetőségre, bosszúból.

Olyan soha nem lesz, hogy megbízol benne, nyugodt vagy, hogy úgyse csal meg. Nem lesz olyan a kapcsolat, mint a megcsalás előtt, minden megváltozik.

2020. dec. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!