Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A segítségetekre lenne szükség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A segítségetekre lenne szükségem. Szerintetek a harmadik féllel való intim levelezgetés is megcsalásnak számít már?

Figyelt kérdés

Nemrég eljutott hozzám egy beszélgetés, amiben a párom egy nővel irogat messengeren. Abszolút félreérthetetlen a szitu, egyértelműek az üzenetek (szexi cica vagy, vadmacska, szabad kérni még egy képet kevesebb ruhában, csak délelőtt tudok feltűnés nélkül elszabadulni itthonról stb). A beszélgetésből az nem derül ki, hogy szexuális kapcsolat volt-e közöttük, de úgy gondolom az innen csak egy lépés... rettentően fáj, mert én úgy gondoltam, hogy mindent, amit csak tudok, megadok neki (akár materiálisan is). Ami még a dolog pikantériája: nincs fél éve, hogy eljegyeztük egymást... viszont a beszélgetés mostani (kb 2 hetes)

Szóval a véleményetekre lennék kíváncsi: ti kiadnátok az útját?



2020. dec. 29. 07:19
1 2 3
 1/30 Hellmano ***** válasza:
96%
Nyomtasd ki ezt a beszélgetést, majd csomagold be neki ajándéknak. Biztos örülne neki. Igen innen már csak egylépés a valós megcsalás. Mivel férfi az illető ő csak arra vár, hogy zöld utat kapjon a nőtől és megis csalt. Ha nő lenne, akkor nem biztos, hogy eljutna a megcsalásig, mert a nők szeretik, ha megy ez a játék, de valósan kevesebben jutnak el a megcsalásig, mint a férfiak.
2020. dec. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is megcsalásnak számít. Szembesítsd vele, bár úgyis le fogja hazudni a csillagokat az égről, aztán küldd el melegebb éghajlatra 🤷‍♂️
2020. dec. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
92%

Kb így kéne 😂😂😂

[link]

2020. dec. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
98%
Azt nem véletlenül részletezi, hogy délelőtt tud lelépni otthonról...
2020. dec. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
5%
Amúgy meg nem tök mindehs
2020. dec. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, a terv nálam is a kinyomtatás volt... csak megérteni nem tudom. Elmondása szerint soha nem volt normális párkapcsolata (otthagyták, átverték stb). Mindig igyekeztem normálisan állni a dolgokhoz, megérteni és mellette állni. A szexre se mondhatnám, hogy kevés... és ami nálam sosem volt módi, az a telefonban való turkálás. Most sem tenném meg, viszont ő már megtette, összesen annyit talált benne, hogy egy régi ismerősömnek puszis smileyt küldtem, irgalmatlan botrányt vert belőle... most meg nála ez belefér?! nem is értem...
2020. dec. 29. 07:46
 7/30 anonim ***** válasza:
77%
Na újra... Amúgy meg nem tök mindegy? Szándék volt, nem tisztel téged, és MEG AKART CSALNI. Nem tudom mit vergődsz még. Kell ennél több bizonyíték? Még a kérdést sem kellett volna feltenni. Ki kell baszni mint macskát szarni!! Most!
2020. dec. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
95%

Nálam van egy egyszerű "teszt kérdés" ilyen esetekre (nem csak megcsalás, hanem minden nemi kérdésre:


"Csinálnád e ugyanezt egy azonos nemű haveroddal?"


Ha a válasz igen, akkor semmi gond, belefér

(értsd ebben az esetben egy havernak is írnád e, hogy "végig nyalnám a tested, és a melleid csókolgatnám" :))

2020. dec. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
96%
Ez érzelmi megcsalás, akkor is ha sose találkoztak a nővel. Ezután jön a fizikai megcsalás, és mérget vehetsz rá, hogy jönni fog. Vagy már meg is történt. Dobd ki a csába és pont.
2020. dec. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
98%

Akárhogyan is ítéljük meg magát a beszélgetést, a párod törekszik arra, hogy megcsaljon. És ha nem előbb, akkor utóbb, ha nem ezzel a nővel akkor mással, de szexelni is fog.

Igen, add ki az útját!

2020. dec. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!