Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy derítenétek ki? A párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Today.tomorrow. kérdése:

Hogy derítenétek ki? A párom dugiajándékát nem én kaptam meg, többi lent..

Figyelt kérdés

Elöljáróban annyit, hogy 9 hónapja boldog párkapcsolatban élünk, és semmi jele megcsalásnak, tudom mik a jelek, mert csaltak már meg.

Sztori:Miközben a karácsonyi ajéndékaim után kutattam párom szekrényében (tudom nem szép dolog) találtam egy masszázskupont arra a helyre ahova párom szokott járni. Akkor még azt gondoltam, hogy én fogom kapni, de nem. Karácsony hetén pár napot külön töltöttünk, én hamarabb mentem vidékre, ő csak szenteste ért oda. Most így ünnepek után,hogy mindenkit megajándékoztunk a családban újra megnéztem a szekrényt és hűlt helye a kuponnak. Elvileg én nem tudok erről, és nem tudom, hogyan deríthetném ki, hogy kinek adta.

Szerintetek megcsal vagy csak túlmisztifikálom?



2021. jan. 2. 09:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%
hogyan csal meg? Másnak adta a kupont? Lehet az anyjának adta, nem?
2021. jan. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Adhatta bárkinek, egy munkatársának pl.

Légy résen, de ne bolondulj bele, lehet semmi extra.

2021. jan. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
81%
Ennyit a boldog párkapcsolatról... Legközelebb ne kutass
2021. jan. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
78%
A partner dugipénzének megtalálása és lenyúlása pakolás közben jutott hirtelen eszenbe. Ott érdekes párbeszédek voltak. :)
2021. jan. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Ha a rokonságban adta volna arról tudnék, mert mindenhol együtt voltunk. Arra gondoltam, ha legközelebb megy masszázsra akkor elé megyek a szalonba.
2021. jan. 2. 09:44
 6/28 anonim ***** válasza:
91%
menjél:)
2021. jan. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy ő kapta és abban a pár napban ki is használta amit külön töltöttetek?
2021. jan. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
68%
Jezusom. Mit kutakodsz? Ha ilyen oaranoias vagy, akkor lehet, hogy kezd elege lenni beloled.
2021. jan. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Nem vagyok paranoiás és féltékenyedni sem szoktam. Viszont van 1-2 tényező ami miatt nem 100% az önbizalmam.
2021. jan. 2. 10:10
 10/28 anonim ***** válasza:
81%
pl mi?
2021. jan. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!