Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy dolgozam fel a megcsalást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helpmepls2 kérdése:

Hogy dolgozam fel a megcsalást?

Figyelt kérdés

Egyszerű pitáner viták aki indult hisztizet mert a artomnál aludtam aki ugyanúgy fiú mint én

Szóval ezen hisztizet aztán hivogatott egyszer nem tudtam fel venni mert cigiztem és a telefonom tolton volt aztán egyáltalán nem tudtam el érni másnap mikor fel keltem közölte velem hogy ő be ment egy városba ami a faluját olyan nem messze van és az egyik fiú barátjával találkozik egy kicsit ki buktam de utána mit sem sejtve mondtam hogy ereze jól magát majd később mikor egyáltalán nem kérését fel hívtam nagyon ellenségesen vette fel a telefont majd le is rázott 2másodpercre rá uatana nyilván hívtam mint az állat madj fel vette a fiú barátja és közölte velem hogy már az övé úgy mondta mint ha csak egy tárgy lenne rák tette majd a 100. Hívásra közölte velem a lány hogy meg csokolta a fiút ott ahol velem aludt ahol én ápolták mikor túl sokat ivott 2even keresztül háti rendszereségel utaztam hoza 350km-ert és ezt tette és közölte hogy választania kell köztem és a fiú barátja közt aki az első alkalommal hogy kapott egy csókot le akarta fektetni de nem engedte mint később el mondta nem teccet neki a fiú csokja engem képzet oda de ez egy csepet sem vigasztal. Mint később elmondta meg mikor kezdődött az iskola egy másik fiúval is csókolozott nekem azt hazudja hogy fiú csak meg próbálta fel évig hazudott nemek a szemebe hazudott de túlságosan szeretem el hagyni de ezt nem bírom fel dolgozni hogy képes volt a szemembe hazudni és megcsalni soha nem sírtam apróságokért kis gyermek nyilván de így már lassan felnőtt fejelt nem igen de ez komoly szintén csapta ki a biztosítékot sírtam mintegy 5eves kis gyerek és csak rémálmaim voltak egész este mai napig is szerintetek kérlek segítsetek 🥺 19f



2021. jan. 3. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Mivan?
2021. jan. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Beszéled a nyelvünket?
2021. jan. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Tini kategória, abból is az érthetetlen fajta.
2021. jan. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Ezt mégegyszer és tanulj meg helyesen írni.
2021. jan. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak helyesen, hanem esetleg érthetően is 🤷‍♂️
2021. jan. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbálom fordítani,

A barátjánál aludt a srác, a csaja erre berágott, hívogatta (nem tudom értelmezni ki kit hívott). A csaj elment valami haverjával a városba, csókolóztak, a kérdező ezt megtudta, most áll a bál, hogy megcsalta. Azt hiszem erről szól a sztori.

2021. jan. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!