Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csaltad meg a párod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csaltad meg a párod?

Figyelt kérdés

Tudom elhanyagoltság meg ilyenek...

De nem teljesen értem.

Nekem a kapcsolatomban 2 éven keresztül nem volt kb szex, csak havi 2x, az utolsó fél évben még ennyi sem. Nem figyelt rám sosem, állandóan dolgoznom kellett, hogy álljam a hülyeségeit és a háztartást is nekem kellett vinnem, elmosogatni sem tudott.. a barátaimat se hozhattam fel a lakásra, buliba se "engedett el", konkrétan éjfélkor beállított, hogy menjek haza, pedig neki is vettem jegyet, ha akarna, csatlakozhatna.

Ezt csak ezért meséltem el, mert ugyan lett volna bőven lehetőségem megcsalásra, sosem tettem. Valakik meg krealnak lehetőséget, hogy megtegyék.

Nem provokatív kérdésnek szánom. Csak szeretném megérteni, hogy ez hogyan műkődik azoknál, akik képesek erre, mi játszódik le bennük? Hogy megérdemlem, hogy jól érezzem magam? Vagy hogy bebizonyítsam, hogy kellek valakinek? Vagy hogy csak jár a szex? Vagy..?


2021. jan. 3. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Ez jellem kérdése. Én gyengébb voltam, és engedtem a vágyaimnak.

Nem mentegetőzni akarok, de rossz úgy élni, hogy bármilyen csábító szexi fehérneművel próbálkozol, a férjed akivel friss házasok vagytok, nem akar/tud meg d ugni. Egy idő után olyan szinten voltam idegbeteg, hogy azt mondtam szex kell.

32N

2021. jan. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Akinek van gerince, az szakít, és utána megy tovább. Örülj neki, hogy neked a Jóisten még osztott gerincből, mert manapság egyre kevesebbeknek van. 30f
2021. jan. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%

Rövid az élet ezért úgy kell végig élni, hogy jólérezzük magunkat.

Én sem csalnám meg a páromat de ha rám mászna egy csinos hölgyemény nem hiszem, hogy nemet tudnék mondani. Amíg a másik nem tudja nem fáj neki ennyi a lényeg. Egyedül az a dolog számít, hogy halálunk után lesz e következménye. De akik nem hisznek ebben azoknak ez se számít. Tehát nincs olyan dolog ami konkrétan rossz lenne benne.

Neked jó, ő meg nem tudja, és ugyan úgy boldog életetek lehet.


Persze tudom ez így szarul hangzik és hát na....

De a kérdésre válaszoltam.

2021. jan. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Azért tettem, mert nem volt szex hónapok óta és egyik estét se töltötte itthon, eljárt kocsmázni. Amikor szakítani akartam, kisírta, hogy mégse tegyük, de végül minden ment tovább.

Persze közben ő minden este eljárkált szórakozni, meg utólag kiderült, hogy nem is egy csajjal csalt meg.

Ez a kapcsolat sajnos ennyit is ért. Ennek már 20 éve, hülye "gyerek" voltam, azóta egy normális kapcsolatban élek már mással és eszembe nem jutna idáig jutni.

2021. jan. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát elég nagy balfék voltál kérdező, hogy egy ilyen kapcsolatban benne maradtál. Akkor én is találgatok. Elvakultan szerelmes voltál? Az nem jó kapcsolat, ha egyik fél uralkodik a másikon. Márpedig nálatok ez volt/van. A szex igényed pedig igen alacsony. Egy normális igényű partnerrel lehet gondban lennél. Gondolom nagyon fiatal is vagy még. Majd húsz év múlva, sok év házassággal a hátad mögött majd te is másként látod a dolgokat.
2021. jan. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5. Haha :D olyan messze vagy a valóságtól, mint ide Jeruzsálem. Igen, valóban sokára léptem ki abból a kapcsolatból. Viszont a szexigényem magas. A mostani párkapcsolatomban érzem, hogy a napi 1-2 szex is néha kevés. De attól, hogy kielégítetlen vagyok, nem azt jelenti, hogy megcsalom a másikat. Nálam.
2021. jan. 3. 16:48
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az 5 sel nem kell foglalkozni.

Tipikus az a 40-70 éves korosztály aki minden kérdéshez oda megy és a válasz helyet elmondja a véleményét rólad, meg hogy mindenki más gyerek.

2021. jan. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!