Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Párkapcsolatban élő FÉRFIAK,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő FÉRFIAK, kihagynátok?

Figyelt kérdés

[link]



Van alibid arra az időre. Ingyen van. Senki és semmi nem zavarna titeket. Nincs betegsége a lánynak. Nem lesz terhes a lány. Nem is mondaná el senkinek.



Ilyen feltételeke mellett, megcsalnád vele a párodat?


2021. jan. 7. 10:34
1 2 3 4 5
 1/48 A kérdező kommentje:
Névtelen oldal! Nem kell kamuzni, sem jóemberkedni! ŐSZINTÉN!
2021. jan. 7. 10:35
 2/48 anonim ***** válasza:
82%

Ez most a másik kérdés párja?


Egyébként ez nem ilyen egyszerű, hogy egy kép alapján eldöntsem. Vonzó a kiscsaj, de egy ilyen stílusnál sokkal több kell, hogy egyáltalán elgondolkozzak a megcsaláson

2021. jan. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
83%

Kihagynám, egyrészt nem csalnám meg a páromat, másrészt semmi vonzó nincs benne (17 éves lányka, aki idősebbnek próbál tűnni), harmadrészt biztos vagyok benne, hogy nem lenne benne pár vágyamban, amikre a párom bármikor vevő.

Ne magadból indulj ki. ;)

29F

2021. jan. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
88%
Kösz, de nem. Én nem azért vagyok a feleségemmel, mert más nem állt szóba velem.
2021. jan. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
93%
Én nem csalnám meg. A hűség pont arról szól, hogy amikor lenne lehetőséged megcsalni, nem teszed meg. Az nem hűséges, aki azért nem csalja meg a párját, mert nincs lehetőség vagy fél, hogy lebukik.
2021. jan. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
91%

Alibi... mint ha feldarabolni akarnád, nem megdugni. De a szóhasználat arra utal, hogy te is érzed, hogy ez bűn a pároddal szemben.

Egy megcsalás után minden megváltozik. A legtöbb nő egyből kiszúrja, hogy bűntudatod van. Ez egy öngerjesztő folyamat.

Te ezt most úgy képzeled, hogy semmi következménye, nem buksz le, a nőd se tudja meg, és te se mondod el. Nincs bűntudatod, nincs gáz.

Én egy ilyen után nem tudnék a feleségem vagy a lányom szemébe nézni. Nincs az a lyukacska, akiért érdemes őket kockáztatni.

2021. jan. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
20%

" A legtöbb nő egyből kiszúrja, hogy bűntudatod van. Ez egy öngerjesztő folyamat."


Komolyan? Azt mondod, hogy a tucatnyi kérdsést, hogy "kiderült évek óta csal a párom" nem is nők írják? :)

2021. jan. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
72%
Őt kihagynám! Mást lehet, hogy nem, de ezt a csajt konkrétan igen.
2021. jan. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
16%

Én nem hagynám ki!!

Bele mennék!!

2021. jan. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
80%
Kihagynám, kell a fenének a hazudozás meg a titkolózás, itthon minden megvan ami nekem kell. Felkötőm az asszony haját két coffba, dobok rá egy szemüveget és kész.
2021. jan. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!