Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Főnök beosztott viszony!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főnök beosztott viszony!?

Figyelt kérdés

Tudom. Házi nyúlra nem lövünk.. De nem tudok az érzéseimnek parancsolni..

10 éve élek párkapcsolatban..

5 éve vagyok ezen a munkahelyen. Nehezen láttam be saját magamnak is, de igen.. beleszerettem az arab főnökömbe.. évek óta titkoltam, pár hete fel mondtam és elmondtam neki.. fontos ember vagyok a cégnél ezért nem engedett el, de viszont megcsókolt.. ma újra találkoztunk, és nem sok kellett, hogy lefeküdjünk.. akarjuk egymást,ez tény. De hatalmas fal közöttünk. Nekem 10 éves kapcsolat. Neki féleség és gyerek.. Tudom, ennek jövője nem lehet, de ő annyira más..


2021. jan. 8. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Arabbal ne kezdj
2021. jan. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem értema kérdést. Neked ez belefér az értékrendedbe. Tedd meg a férjeddel azt, hogx őszinte leszel. Aztán annyit szexelhetsz az úriemberrel amennyit akarsz, viszont ha ki leszel baxva mint a macska, akkor ne itt sírj!


Köszi. :*

2021. jan. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Jó hogy troll vagy, mert ez egy okádék.
2021. jan. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A 10 éves kapcsolatodnak már úgyis mindegy. Főleg, ha már évek óta másba vagy szerelmes. Az ő családját nem túrnám szét, de én nem is lennék harmadik sem. Ennek akkor lenne csak jövője, ha mind a ketten elhagynátok egymásért a mostani párotokat. A helyzetet nehezíti az arab származása. Ő egy más világban él. Ha ezt nem vállalod be, akkor keress egy másik munkát és felejtsd el őt.
2021. jan. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire hülyék nincsenek.

Csak kamuzol...

2021. jan. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Hát ha arab akkor lehet elég a te 10 éves kapcsolatod kukázni, neki lehet több felesége.


Probléma megoldva és már kamatyolhattok is.

2021. jan. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem a munkahelyen kell felmondani, hanem otthon beszámolni és ott felmondani, ha férjed nem egyezik bele, hogy a főnököd szeretője legyél, te viszont ezt választod.
2021. jan. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom, ennek jövője nem lehet, de ő annyira más.."


Majd megismered azt a másságot, te lehet elhagyod a párodat, de ő nem fogja elhagyni sem a feleségét, sem a gyerekeit érted. Neki ez belefér, más az értékrendje. De te meg sem fogod közelíteni a felesége szintjét, mert ők így gondolkoznak. A család mindenekfelett, de a szerető az minden kúltúrában szerető marad. A feleséget tisztelik, te pedig egy eldobható rongydarab leszel az ő szemében. Hogy szépeket mond? Az belefér. Hazudozik? Az is belefér. De a családjához megy haza, miközben te majd megpusztulsz. Vagy ha áttérsz az iszlám vallásra, talán ideiglenes iszlám házasságot is fog kötni, hogy "legalizálja" Isten előtt, hogy helyesen cselekszik. De sohasem lesznek jogaid, mert nem tudod ervényesíteni. Ha szülsz egy gyereket is neki, akkor is csak a gyerekért át fog járkálni hozzád is, mert ő megteheti, kimagyarázza majd.

Olyan jól el tudják adni magukat, és te majd vered a fejed a falba, hogy mekkora hülye voltál.

2021. jan. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Ez csak tiszta szex a férfi részérôl, nehogy bedölj, - mert nincs sok értelme! A férfinek felesége van és gyereke! Persze, hogy màsabb egy arab férfi mint egy magyar férfi, de ezt Te is tudod! Hogy lehetsz ilyen naiv felnött nö létedre!
2021. jan. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
engemmis fonokert hagyott el az asszony, tudat alatt ez penz fuggoseg..
2021. jan. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!