Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szakítottam majd hónapokra rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam majd hónapokra rá felkerestem?

Figyelt kérdés

Szakítottam a volt barátnőmmel mivel megcsaltam és a bűntudat utólagosan nyomta a lelkemet.

3honapja külön vagyunk. Sok idegeskedés után ma felkerestem (tudom mikor hol szokott lenni kb)

Elmeséltem neki, hogy miért hagytam el. Zokogva atolelt és csak sírt.

De mondta neki már van új párja, de mai napig engem szeret és találkozzunk minél hamarabb, hogy atbeszeljuk a dolgokat alaposabban. Mi az elképzelésem miért kerestem fel stb.

Hozzá teszem nekem is van azóta új párom..felejteni akartam.

Szerintetek ebből sülhet ki jó?



2021. jan. 9. 02:59
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Látom különféle al-verziói születnek a kérdésnek.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..

Idegenek nem tudnak segíteni azon: te mit akarsz vagy mit nem, kérd szakember segítségét.

2021. jan. 9. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a két kérdést legalább is a tartalma alapján nem ugyanaz a személy tette fel.
2021. jan. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalatom szerint nem fog működni

Mi is hasonló cipőben voltunk az exemmel és nem sült ki belőle semmi jó

Csak még több fájdalom lett mindkettőnknek

2021. jan. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Lehet esélyt adni,- de àltalàban nem szokott bevàllni hosszùtàvon!
2021. jan. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Megcsaltad, aztán lapátra tetted. Ahelyett hogy elé álltál volna, hogy ez van, szar alak vagyok, bocsáss meg, vállalod a következményeket, hogy lehet elhagy, megutál.. De nem, gyáván leléptél. Neki pedig 3 hónap után már új pasija van... hű, de nagy volt a szerelem, biztos sokat sírt utánad. De ahogy látom, ugyanilyen könnyen el is hagyja az újat is, hogy visszatérjen hozzád, összeilletek, két gerinctelen ember, sok boldogságot nektek!
2021. jún. 30. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!