Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi számít megcsalásnak szexen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít megcsalásnak szexen kívül? Ő így most felajánlkozott kikezdett vele? Leginkább hölgyek véleménye érdekel.

Figyelt kérdés

Pároomal (ő a lány) öt éve vagyunk együtt. Soha nem léptem félre még gondolatban sem, de ő náha mondja h tudja h én igen (korábbi kapcsolataimban tettem ilyet és ő ezt tudja is), de őt soha nem csalnám meg mert őszintén szeretem, és mert nem érdemelné meg, nagyon sok mindent tett már értem önzetlenűl, inkább levágnám a micsodámat. ő gyakran kimutatja érzéseit, én viszont ilyen téren analfabéta vagyok.

Eddig sohasem voltam rá féltékeny, mert tűzbe tettem volna érte a kezem. Nem gond ha reggelig bulizik pl. kollégáival, teljes a bizalom. Mostanáig. Az történt, h egy durva hazugságon kaptam. Nem a hazugság tárgya a lényeg, bár az sem hétköznapi (nem más ffvel kapcsolatos). Egyből szembesltettem vele hogy hazudott, mert valójában szemem előtt zajlott otthon a dolog, és ahogy elmondtam a valóságot, abból egyértelműen kiderül, hogy úgy volt. De ő ragaszkodik a saját verziójához, tűzön-vizen át. Induljunk ki abból, h tudja hogy lebukott, mert így van. Vita, veszekedés, komoly ügy lett ebből, mégis mondott rá másik sztorit.

yÉs most egy világ omlott össze bennem, mert hihetetlen hogy a szemembe így hazudik, pislogás nélkül . Ez felvetette bennem, hogy az évek alatt mi mindent hazudhatott még, és ezt el is mondtam. Hogy ez feledhető, csak vallja be, hogy bízhassak benne ezután is. De az istennek sem, és már nem beszélünk. Emiatt belekukkantottam a telójába, amíg fürdött(nem kódoljuk egymás előtt, de eddig nem tettem ilyet). Van egy párbeszéd egy sráccal, aki telefon-gonddal kapcs ír neki (páromnak ez a munkája). Közben beszélgetnek, szóba kerül egy sokkal korábbi diszkós napjuk, amire párom írja, h nem sokon múlt h akkor nem jöttek össze. Aztán tovább a teló téma. A hibára vonatkozóan írja párom h egyszer megnézi neki. Erre a srác egyből elviszi a kétértelmúség vonalára. yyNagyjából így:

-Megnézem neked.

-A telót?

-Azt. Mit kéne még?

-Meglátom mi akad a kezem ügyébe.

-Mire gondolsz?

-Hagyjuk, hülyeségre.

-Miért is?😁

-Mire nem gondolok😁

-Mire nem?😁

-Mindenre is😁

-Szétmegy a hátam

-Megmaszírozlak a telóért cserébe😁

-Nem érné meg, drága a javítás😁

-Akkor csak barátilag.

-Meglássuk😁


Ennyi, de a meglássuk az páromnál mindig igent jelent, legfőképp ha írásban kérdezem tőle pl. hogy ha este hazajön, van-e ledve szexelni.

Na, ettől paráztam be. Ez egy erős felkínálkozás? Kikezdett a hapsival?

Lányok, nálatok ez lehet az?



#megcsalás #flört #felkínálkozás
2021. jan. 9. 09:13
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
19es. A volt szerető az melletted, vagy korábban, esetleg más mellett volt?Így most bízol benne? Csak akkor nézegetjük párunk telóját, ha vmiért megrendül ez a bizalom, nem? Öt évig én sem néztem bele. Magánszféra. De egy gyanú esetén a zöldszemű szörny felülírja ezt a tabut.
2021. jan. 14. 17:22
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, lehet hogy minden rendbennek tunik, attol meg lehet van amirol nemtudsz. sajnos a mai vilagban erdemes megnezni azt a telefont..:/
2021. jan. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Sajnos ha egyszer megtörténik, folyamatosan késztetést érzel az ellenőrzésre. Akkor meg már megette a fene.
2021. jan. 14. 17:52
 24/37 anonim ***** válasza:
53%
19. vagyok. Előttem volt vele viszonya,ő maga mondta még az elején.Akkoriban féltékeny voltam a faszi miatt,ezért is néztem bele a mobiljába.Pont az volt a lényeg,hogy nem volt utána semmi olyan,hogy jó volt veled,vagy találkozzunk máskor is. Csak beleegyezett a taliba,két hét szünet után meg a -szia...- előzmény és válasz nélkül,rá 1 hónapjára néztem bele én.Amúgy mindent tagadott,hogy soha nem csalt meg meg ilyenek.Csaltak már meg előtte,tudom milyen jelei vannak,itt semmi ilyesmi nem volt.Tehát nem volt kevesebb a szex,nem volt telefondugdosás,meg ilyenek.Nagyon jól kijövök vele,ilyen jó természetű barátnőm még nem volt.
2021. jan. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
19. Köszi a választ. Ha más kommunikáció nem vot közöttűk, amiröl nem tudsz, akkoe sanszos h hüséges a párod. őszintén szurkolok nektek. De az jó alapszabály lehet, hogy exekkel nem beszélgetünk, főleg talit ígérve. Mert attól érezheti úgy a jelenlegi párunk, hogy elárultuk őt.
2021. jan. 15. 03:59
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

19, akkor miért mondta,hogy talizik vele? Miért nem mondta, hogy "nincs miért talizzunk"!


Kérdező, nekem volt hasonló csajom, szem rebbenés nélkül a szemembe hazudott. Meg is csalt, rájöttem, nem szóltam. Vendéglátásban dolgozott, este 10 után ért haza (mint utóbb kiderült akkor este meg is dugták, bár láttam hogy valaki autóval hozta haza) elment zuhanyozni, még fenékbe raktam és mikor végeztem vele, mondtam, hogy akkor holnap el is parkolhat! 🤷🏼‍♂️

2021. jan. 15. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Hát, nem csak a férfiak tudnak szar alakok lenni.
2021. jan. 15. 12:21
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

19. vagyok ismét.26.-Nem tudom miért ,valószínűleg már nem is fogom.

Nekem is volt hasolnó esetem,a tesóm volt barátnőjét megláttam,-akit már évek óta nem láttam,- egy fb csopbeszéltünk,annortban.Anno sokat járt hozzánk,baráti viszonyban voltunk.Ráírtam,hogy mi van vele,üljünk le valamikor egy kávéra,tel.számot is cseréltünk.Felhívtam,elbeszélgettünk,hogy majd másnap talizunk.Nekem közbejött valami,hívtam nem tudok menni.Ez után nem beszéltünk annyiban maradt az egész.Teszem azt,ha ezt a chatelést bárki látja,nem nagyon tudnám bebizonyítani,hogy nem is találkoztam a csajjal.Egyébként az a típus,akie legtöbb nő féltékeny lenne-hosszú szőke haj,kihívó öltözködés,szilikon cicik.Ezért mondom jól gondolja meg mindenki,mielőtt elhamarkodottan ítélkezik.A telefonban kutakodás meg nagyon kétélű fegyver,én is szenvedtem tőle ,mint a kutya,amit elgázolt a 6.20-as busz.

2021. jan. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az is beszédes lehet, hogy mit vall be az ember az exéről. Most nem a kapcsolat kitárgyalására gondolok, hanem arra, hogy mikor ért véget a kapcsolat minden szál el van-e varrva.... Nyugodt lehessen mindenki, hogy nincsenek rejtett aknák a múltból.
2021. jan. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
28, oké, értem én a sztoridat. De ha ingoványos a talaj, akkor az ember egy ilyen taliba nem megy bele, ha csak nem hátsó szándéka van.
2021. jan. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!