Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a véleményetek erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Voltatok hasonló helyzetben? Mi lett belőle?

Figyelt kérdés

Szóval adott egy pár, viszonylag friss a kapcsolat és az egyikük még beszél az exével. Az ex kérdezgeti volt párját az újról, milyen vele. Egyszer csak felkeresi őt az új pár pikáns közös képpel és szaftos sorral, amiket nyilván provokációnak szán, elrettentésre megy. Az exet nagyon felkavarja ez, de valami megmagyarázhatatlan okból folytatja a kommunikációt az új párral. Az mégtöbb polgárpukkasztó üzenettel és képpel reagál, de ezt leszámítva nem próbálja lerázni az exet. Az exnek fáj, amit lát, de a lelke mélyén valamiért tetszik is neki és többet akar belőle, amit az új készségesen megad neki.

Eközben az ex beszélget a régi párjával is, mintha mi sem történt volna. Nem tudni, hogy ő tud e arról, ami az ex és az új pár között zajlik. Ez az egész kb egy hónap alatt alakult fokozatosan.



2021. jan. 10. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Az ex okosabb, mint az új meg az az exe együtt. Szórakozik, tesztel. És nem csalódik. 😊😅🤣
2021. jan. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%

Az ex exe mindent megmutat az újnak. Ennyi. Szórakoznak ők is.

1-es vagyok. Bocsi. Nem olvastam el jól a kérdésed.

Mazichista vagy, igen. 😒

2021. jan. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Itt kéremszépen mindenkinek van baj a toronyban..
2021. jan. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mi lehet ebből?
2021. jan. 10. 19:06
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kinéz egy édeshármas, vagy tömegverekedés. Esetleg az egyiket elkezditek és abból kialakul a másik. Ennyi idióta egyhelyen, bármire képes :D
2021. jan. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kinek mit kéne tennie az egyikhez, vagy a másikhoz?
2021. jan. 10. 19:20
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
még több kérdést kellene róla kiirni
2021. jan. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi lehet ebből? Semmi, max szegény lány megbántása, legalábbis szerintem. Ja és mindkét pasi beteg egy "picit".


Kinek mit kellene tennie: leállni és normálisan viselkedni, az újnak nem képeket küldözgetni a párjáról, az ex meg élje ki máshol a perverz vágyait...

2021. jan. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%
Ugyan igy voltam, miert? Mert az ujon láttam hogy csak pótlék, gondoltam megszivatom. Sikerült.
2021. jan. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!