Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan mondjam el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el?

Figyelt kérdés

Szólni kellene arról, hogy tudjátok, hogy folyamatosan csalva/felszarvazva van egy személy? Ha igen, hogy tennétek, hogy ne gondolja vicc az egész és kíméletes is legyen? Ha nem, miért nem?


Nemet és indoklást is írjatok, előnyei-hátrányai annak ha megtudja stb..


2021. jan. 15. 18:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Az attól függ milyen kapcsolat van közted és a megcsalt személy között.
2021. jan. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
9%
Ha gyerekek vannak, inkább ne.:(
2021. jan. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Nézd... Én, ha jóbarátok vagytok, akkor mindenképp közölném vele. Szigorúan úgy, hogy elétárod a színtiszta igazságot tényekkel és bizonyítékokkal. Ezt sajnos nem lehet kíméletesen csinálni. Emlékszem rá, hogy amikor én tudtam meg, hogy az exem megcsal, akkor azt hittem, hogy belepusztulok, mert nagyon szerelmes voltam és vak, naív. Nem láttam az erre utaló jeleket, vagy talán nem is akartam látni, amik így visszatekintve kicsit butaság, de idővel jobb lett, és már látom is, hogy valójában milyen ember is ő. Neki is jobb lesz, viszont ehhez az kell, hogy támogasd és légy ott mellette. Nem tudom az illetővel milyen viszonyban vagytok, vagy milyen kapcsolatban, de ha jóbarátok vagytok, akkor tedd meg érte. Tudom az élet nehéz, de ő is megérdemli, hogy őszintén boldog lehessen, és ne egy hazugságban éljen.
2021. jan. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
mond el. Joga van tudni az igazságot. én szeretném tudni, hogy milyen ember a párom. Te is? ezek alapján dönts
2021. jan. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Úgy látom nem sokan képesek tanácsot adni..
2021. jan. 15. 20:42
 6/18 anonim ***** válasza:
96%

Ennyiből nehéz.

Nem írtad le mi köztetek a kapcsolat.

Ha csak kolléga, ne ártsd bele magad.

Ha pl a gyerekedet csalja a párja szólj neki.

Így, hogy tud neked bárki hasznosat mondani?

2021. jan. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A megcsalt félnek nyilván beszámolnék róla részletesen mit tudok. Vannak bizonyítékaim is. De ha már rendszeres, és írtam, hogy az:nem megérdemli mindenki, hogy tudja az igazat és ne hazugságban éljen?
2021. jan. 15. 20:56
 8/18 anonim ***** válasza:
89%

Nézd, ha engem csalna a párom, akkor őszintén szólva nagyon nem lenne mindegy, hogy kitől tudom meg.

Pl ha szüleim vagy tesóm, vagy valaki hozzám közel álló személy szólna, tudnám, hogy tényleg az én érdekemben tesz.

Mástól lehet, nem venném jó néven. Esetleg egy olyan pasi aki azt gondolja így majd megszerez magának.

2021. jan. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
97%
Én örülnék ha bárki is szólna róla, főleg bizonyítékokkal. Esetleg álnéven irj neki.
2021. jan. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
#8 Akkor ezek szerint téged jobban érdekelne az, hogy kitől tudod meg, mint maga a tény, hogy mit művelnek a hátad mögött.
2021. jan. 15. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!