Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás a viselkedése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás a viselkedése alapján?(Többi lennt⬇️)

Figyelt kérdés
Szerintetek párom viselkedése alapján megcsal?3éve vagyunk együtt,az utóbbi másfél hónapban megváltozott a viselkedése szokásai.Eleinte fél órával előbb indult előbb dolgozni,ami az idő haladtával nőtt,most ott tart hogy van mikor már 2,3 órával előbb indul.Egyre gyakrabban vannak túlórái.Mikor hazaér nem lehet vele rendesen beszélgetni mert akármit hozok fel témának vagy mondok a végén mindig veszekedés lesz a részéről amit Ő indít el.Szex az már egyre ritkább,szinte soha nem kezdeményez,én kezdeményezek minden nap,de mondván hogy fáradt,nem történik semmi.A telefonját viszi mindenhova magával,feltűnően gyakran megy vasárolni egyedül mondván hogy úgy gyorsabban végez.Az autóban a biztonsági öv mindíg ki volt húzva,azon az oldalon ahol állítólag senki nem ült,arra az volt a válasz hogy be kell csatolnia mert csipog valami nem jó.Utána ezt kiderítettem hogy nem csipog semmi.Mikor mondtam neki hogy az a megérzésem hogy van neki valaki elkezdett ordibálni hogy én paranoiás vagyok,beképzelek mindent,meg hogy nem érti miért nem tudom megérteni hogy ő fáradt.Megértettem egy két hétig.De mivel nem megerőltető fizikai munkát végez,így ez számomra hihetetlen,főleg azok után hogy mindíg ogyafigyelek rá,és minden téren mindent megadok neki.

2021. jan. 21. 07:41
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
96%
Megcsal
2021. jan. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
98%
Megcsal.
2021. jan. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
94%
valoszinuleg megcsal. de ha nem is csal meg, viselkedese alapjan en akkoris szakitanek vele.
2021. jan. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
94%
Vagy egy igazi paraszt és azért, vagy megcsal és azért szakítanék vele.
2021. jan. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
Voltak még dolgok amik feltűntek,hirtelen jelölés kolléganőktől facebookon,akikről soha egy szót nem ejtett,mikor rákérdeztem hogy ki az illető,akkor mondta hogy ott dolgozik,de utálja páromat,és hozzá se szól,mégcsak nem is köszön neki.Akkor erre is elmondtam neki mit gondolok,ha én valakit utálok,akkor nem jelölöm be facebookon,mivel látom eleget a munkahelyen,igaz párom facebookján csak az ismerősei látnak mást is profilképen kívül.Arra is kiabált velem,hogy megint ő a hibás hogy az a nő bejelölte,holott egy kérdést tettem fel neki csak teljesen normális hangnemben,erre én vagyok a paranoiás.
2021. jan. 21. 08:09
 6/50 anonim ***** válasza:
96%
Megcsal, épp ezért támad és akarja rád tolni azt, hogy paranoiás vagy. Az ilyen típus az utolsó percig tagadni fog.
2021. jan. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
97%

100%, hogy megcsal. Hasonló szituáció mentem keresztül.

Én végül kinyomoztam, mi áll a háttérben és "sajnos" beletrafáltam.

Kész tényekkel és kérdésekkel vártam haza a randijáról...:)

Ennek ellenére is fél órán keresztül csak ült kukán és nem volt hajlandó kinyögni, hogy nő van a dologban, hiába tudtam.

Tagadott, támadott, majd beismerte és persze mindenért én voltam a hibás.

A nagy tagadáshoz képest a végére odáig jutottunk, hogy a fejemhez vágta, hogy miért?mire számítottál, nem volt egyértelmű?

Ja, köszi...

Hagyd a francba, ne is érdekeljen inkább az igazság, rakd ki. JObban fog fájni így az egojának, hogy te még csak "nem is tudod", hogy ő a hibás, mégis szakítasz. Ne te légy a megalázott fél, ez majd így kicsit odab@sz a férfiasságának. :) Mert most azt hiszi, neked mekkora stükséged van rá, hogy mindent elnézel neki.

2021. jan. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
93%
Tuti megcsal, de ha mégsem, egy akkora paraszt, hogy hagyd ott a francba.
2021. jan. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
99%
Ezek egyértelmű jelek, szerintem is megcsal.
2021. jan. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
94%

Ha nem tudod meg mi történik, azon fogsz kattogni, hogy vajon tényleg megcsalt-e.

Ha nem is csalt meg, szerintem is elindult valami folyamat, sajnálom.

Dönts úgy, ahogy jónak látod.

2021. jan. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!