Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csaltak már meg úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltak már meg úgy, hogy a barátod/barátnődet elvesztetted?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy összejött a barátnőd a barátoddal, vagy fordítva.

2021. jan. 22. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. jan. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére így nem. A megcsalást fel tudom dolgozni - természetesen az illető nélkül, a kapcsolatnak annyi - de ezzel együtt ha még egy barátot is elveszítenék akkor nagyon kemény lenne.
2021. jan. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Két barátom is repült vele együtt. Mindezt egy 2 gyerekes családanya produkálta.
2021. jan. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ő nyomult,hogy mekkora barinő közbe rámászott a férjemre,az meg hagyta magát.Menjenek a francba.
2021. jan. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egy barátnőmmel csalt meg.
2021. jan. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyszerre kettőt is. Az egyik rábeszélte őket amikor nem voltam ott 🙂 nem bánom őket, ilyen barátok nem kellenek.
2021. jan. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén ez nem barátnő csak ő úgy képzeli,mindig éreztem,hogy simlis beigazolódott.Jegyezzétek meg aki t<l nyálas odaadó az valamit akar megszerezni.Ilyen az az amerikai sorozatokban nincs,fogjátok fel,hogy átvernek ,mert valamit akarnak vagy pusztán irigyek az adott szituác>óra és képesek belekavarni úgy ,hogy ők nem csinàltak semmit csak kellették magukat az adott férjnek.Merrem állítani nőnél gonoszabb nincs úgy,h én nő vagyok és toleráns,de bas.za meg az összes őnző kiéhezett,eltaposott kisméretű férjjel rendelkező összes r.banc fuck off hülye p.sák.Mert a nő dönt barom arcúak nem a férfi .
2021. jan. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!