Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha valaki kint dolgozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki kint dolgozik külföldön de a párja itthon van és ő kint megcsalja a párját az kiderülhet itthon?

Figyelt kérdés
Azért jutott eszembe ez a kérdés mert múltkor egy lány ismerősöm mesélte hogy a párja kint dolgozott Németországban,hazajött és itthon elmondta a lánynak hogy kint lefeküdt egy másik lánnyal.Erre a lány szakított vele.De ha nem mondta volna el,a mai napig is együtt lehetnének?Nem derült volna ki?

2021. jan. 26. 00:55
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Én szerintem együtt lennének a mai napig is ha nem mondja el.Az más ha itthon csalja meg és vannak erre utaló jelek,rúzsfolt,kiszívott nyak,későn jön haza,de Németországból hazajön egy héten egyszer,abból nem derül ki.
2021. jan. 26. 00:59
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Minden titok kiderül. Meg a nők olyanok, hogy megérzik.
2021. jan. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
2-es és az enyhítő körülmény hogy nem itthon történt a megcsalás?Kint voltam,magányos voltam,nem akartam,de megtörtént.Ha megértő a lány azt mondja,jól van de még egy ilyen ne legyen.
2021. jan. 26. 01:08
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
Hát a helyszín nincs befolyással a bizalom elvesztésére. Meg aki egyszer már hűtlen volt, az nagyobb eséllyel teszi meg újból. De miért nem vagy akkor egy kinti nővel tartósan?! Távkapcsolat sokáig nem tartható fenn..!
2021. jan. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
4 ha megbánta szerintem megérdemel még egy esélyt.Előfordulhat,hogy félredugunk és megbánjuk.Lehet a lány is megcsalta volna,ha ő lett volna kint.Nehéz kibírni szex nélkül.
2021. jan. 26. 01:15
 6/18 anonim ***** válasza:
97%
De itt nem lehet arra alapozni, hogy a lány is megcsalhatta volna...! Aki megtette, az hűtlen volt. Hogy a másik megbocsát-e, az azon múlik, hogy mennyire fontos neki az adott kapcsolat.
2021. jan. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A távolság lassan, de biztosan megöli a szerelmet. Elsőre csak félredugás, utána már beleszeret ott kinn valakibe.
2021. jan. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

A megcsalás, megcsalás. Ha Abu-Dzabi-ba történt, akkor is.

Az pedig nem mentség hogy magányos az illető. Olyan pedig nem fordul elő hogy "félre dugunk" ha szeretik egymást.

2021. jan. 26. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%

Milyen férfi az aki nem tud uralkodni egy ösztönön ?

Akár hol is van a világban .

2021. jan. 26. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%

#5:

Úgy látszik, neked halvány lila gőzöd nincs arról, mi az a hűség. Egy párkapcsolat azon alapszik, akár tetszik, akár nem. Amiről te hadoválsz, az max. egy nyílt kapcsolatnál még elfogadható, de olyat én a hátam közepére sem kívánnék. Aki meg ennyire nem bírja ki kefélés nélkül, az egy libidótúltengett szerencsétlen.

2021. jan. 26. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!