Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Számít egy házasságban hűtlens...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít egy házasságban hűtlenség kiderülésekor, hogy egyszeri vagy rendszeres, illetve ő mondta el vagy lebukott? Milyen esetben érdemes "megbocsájtani"?

Figyelt kérdés
2021. febr. 5. 20:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%

Mondanám, hogy jobb ha egyszer történik meg és ő ismeri be, de ez már csak halottnak a csók.


Én sosem bocsájtanám meg, nincs enyhítő körülmény. Elárult.

2021. febr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%

Igen számít.

Egyszeri az lehet botlás(ennek sem örülnék), de elgondolkoznék.

A rendszeres azt jelenti hogy hónapokig évekig hazudott hülyének nézett, megalázott. Nem bocsájtanám meg.

Ha ő mondja el akkor lehet hogy bántja a dolog, ha lebukik akkor ki tudja meddig folytatta volna...

2021. febr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%

Számomra az őszinteség az első. Ha vannak gyerekek, és elèm áll, elmondja hogy egyszeri volt, nagyon kemény munka állna előtte hogy kiengeszteljen, de megbocsájtanék.

Ha egy csókot eltitkolna elválnék. Nekem tényleg brutálisan az egyenesség, őszinteség a fő. A sunyi embereket hajigálom ki az életemből.

2021. febr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
25%
Abban az esetben érdemes "megbocsájtani" ,ha képesek leülni megbeszélni és együtt dolgozni az egészért. Mert ha csak az egyik fél akarja ugyan olyan langyos kaki lesz mint ami volt.
2021. febr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
Nekem egy dolog számít csak, az a tény, hogy félrebszott. Ez pont elég ahhoz, hogy kitárjam neki az ajtót. A részletek lényegtelenek. Erre nincsen elfogadható magyarázat, és nem is lesz, hiába akarják sokan megmagyarázni a tettüket.
2021. febr. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Nálam teljesen mindegy, hogy egyszer, vagy többször, vagy hosszabb viszony, vagy akármi. A megcsalás az megcsalás, és nálam megbocsájthatatlan.
2021. febr. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

Bizonyos szinten értékelem az őszinteséget,tényleg. DE ettől még számomra semmiképp nem megbocsátható a megcsalás. Egy alkalom sem. Viszony pláne nem.

Nem vagyok sem balek, sem igénytelen. Szóval nálam azonnali szakítás/ válás lenne ilyen esetben, ha tudomást szerzek róla.

2021. febr. 6. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Akik lepontoztak azokat akik elhagynak, miert tettek? Miert nem hagynatokel? Ilyen szintnel vaneg min “dolgozni”? Szeret engem?
2021. febr. 6. 14:44
 9/19 anonim ***** válasza:
94%
Dehogy szeret. Aki szeret az nem dug félre. Lehet ezt szépíteni de ez az igazság.
2021. febr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%

Ne legyél naiv. Aki szeret az nem kefél félre. Ennyi. Erre nincs semmi más magyarázat, csak az, hogy nem szeret és gerinctelen az illető aki csal. Ennyi.

Továbbá, aki egyszer megtette, az újra és 8mújra meg fogja tenni.

2021. febr. 7. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!