Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki meg csal, mért annak áll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki meg csal, mért annak áll feljebb?

Figyelt kérdés

Meg csalt és még ő flegmázott velem, hogy ne agyaljak rajta, ne menjünk bele inkább és engedjem el, a dolgot.


És még semmi büntudata se volt és még azzal jött csak 3honapja voltunk amugyis együtt friss kapcsolat szóval mit vagyok úgy oda az egészért! Mért az ilyennek áll feljebb és miért nem szégyelli magát miért nincs büntudata?



#bűntudat#hűtlenség#hazugság#tagadás
2021. febr. 9. 09:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
72%

Ez lett a divat.

7 év után az án exemnek áltt feljebb, mert egy hullámvölgyben voltunk éppen és azt mondta, amikor lebukott,hogy:

,,nem is voltunk együtt, mert nem volt kimondva"..... LOL.

Végülis csak nálam lakott, együtt keltünk és feküdtünk, közös programokat csináltunk és szexeltünk.

Nem is értem mit gondolt, hogy lakótársak vagyunk? :D

Értem én, hogy egy mélyponton voltunk, de szerintem más örült volna így is egy ilyen tartalmas kapcsolatnak is...

De szerinte nem voltunk együtt.

Aztán felháborodott és lelépett.

Se puszi, se pá, se bocsánat.

Már nem is bánom, hogy nem húztuk tovább.

2021. febr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Uristen!

Akkor valóban mamár ez lett a divat, és akik félre mennek minden fajta kifogásokkal nekik áll feljebb! És csodálkoznak ha nehezen bíznak az emberek már meg bárkiben is sokszor utálom hogy van szívem mert hamar meg szeretem az embereket.

2021. febr. 9. 13:44
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a felelősséghárítás nem újkeletű divat, megvolt az mindig. Ne misztifikáljuk túl.


Ami tényleg "modernebb" divat lehet ebben a sztoriban az az, hogy létezik a laza kapcsolat fogalma, amit sokan még nem kezelnek kapcsolatként. Például nem csak egy csajjal randiznak egyszerre, hanem többel is, amit csak akkor hagynak abba, amikor úgy tűnik, hogy el szeretnének köteleződni valaki mellett. Ezért mondják, hogy "ez még nem számít", mert úgy gondolják, hogy akkor még nem voltak párkapcsolatban.


Pl egy haverommal szakasztott ezt a vitát folytattuk le. Egy kavarásra megcsalta a feleségét, amikor még éppen összejöttek. Én ezen erősen felhúztam a szemöldököm, mire ő ugyanezt mondta, hogy épp csak randizgattak még, mit számít ez.


Persze, azt nem tudjuk, az asszony mit szólna hozzá, de azóta komolyra forfult a kapcsolat, összeházasodtak, családot alapítottak, rajongja a nőt. Ő úgy gondolja, akkor az még nem ez a kapcsolat volt, mint ami most, most nem tenne ilyet.


Nem hirdetek ítéletet ez ügyben. Megértem a fájdalmadat, nem védem a másik oldalt, csak igyekszem megvilágítani, mi lehet a gondolatmenet.

2021. febr. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!