Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mással is volt ilyen? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is volt ilyen? Miért szexelek mással, ha van barátnőm? Nem értem magamat sem.

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, szeretem. Miatta hagytam el az előzőt is, annyira beleszerettem. Ennek ellenére, szinte a kapcsolat kezdetétől csalom szegényt két lánnyal is.

Régebben volt egy nagy plátói szerelmem, most hajlandó velem lenni, ezért élek a lehetőséggel. Ezt még megértem, de a másik lány... A másikkal kavartam, és nagyon jó a szex vele, és hozzá is visszajárok, pedig a barátnőmmel se rossz, csak más.

Lehet szídni, megérdemlem, de nem érdekel. Aki meg tudja magyarázni, hogy miért vagyok ilyen, azt felpontozom majd, mert tényleg szeretnék megjavulni.

25F



2021. febr. 10. 13:49
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
76%

legalább cáfolatot nyer a GYK ősi mondása, hogy minden kapcsolatban lévő nő azt jeletni, hogy egy férfi is kapcsolatban van :)


Esetünkben 3 nő van kapcsolatban 1 férfivel :D

2021. febr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
38%

Nekem egy srac haverom is mondta a kovetkezőket

"Egy ferfi ha szeret egy nőt nem vsalja meg. (Itt gondolkodasszünet es folytatta:).De, nem jol mondtam, azt is megcsalja."


:D

2021. febr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
15%
Mióta vagytok együtt? Nem lehet, hogy ráuntál? Nem tud újat adni és ezért csalod meg?
2021. febr. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
87%

Mert egy erkölcstelen féreg vagy. :)

Bocsi, de ezt kár szépíteni. A hűség döntés kérdése. Nem vagyunk állatok, hogy az ösztönökre meg a csillagok állására meg egyéb marhaságokra fogjuk a saját hülyeségeinket.

Amúgy nincs azzal baj, hogy nem akarsz egy emberrel elköteleződni, van ilyen. Féreg attól leszel, hogy hazudsz ennek az embernek.

2021. febr. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
92%
Vannak ilyen típusok. Mindig ilyen maradsz.
2021. febr. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, te magad is érzed, hogy nem helyes, amit csinálsz. A megcsalás a másik átbaszása. A szerelmedet tiszteld már annyira, hogy nem baszod át. (mellesleg lehetőleg más embert se bassz át)

Nem mindenki monogám beállítottságú. Időnként én is nagyon kívánom a másfélét (bármennyire szeretem is a párom és bármilyen szuper is vele a szex). Rég beletörődtem, hogy ilyen vagyok, nem áltatom magam érzelgős bölcsességekkel, hogy "aki szeret valakit, nem vágyik másra", nálam ez egyszerűen nem így működik. DE bármilyen megoldással is rendezed le az efféle késztetést, az a minimum, hogy elbeszélgetsz a pároddal, hogy neki mi fér bele. Én ha magam vagyok, időnként nézek ezt-azt, elfantáziálok valaki másról, és ezzel le van tudva a dolog, számomra ez az etikus megoldás.

2021. febr. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
95%

Nem szereted a barátnődet. Szinglinek kéne lenned és akkor dughatnál gond nélkül jobbra-balra, mert te ezt akarod. Ennyi.

Nem is értelek, mi az, hogy szeretnél megjavulni? Mintha egy személyedtől kívülálló dolog miatt dugnál félre. De amúgy nem, te FÉLRE AKARSZ dugni. Ez csak egy döntés, de nem tudod, miért döntesz így? Van valamilyen személyiségzavarod vagy tudathasadásod?

2021. febr. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
93%

Mert olyan típus vagy, aki nem képes elköteleződni. Ez önmagában nem baj, de így hátba szúrod a barátnődet.


Az lenne a helyes lépés, hogy nyitott kapcsolatba kezdesz. Ha a barátnőd nem egyezik bele, akkor szakíts, mert ezzel komoly lelki sebet ejtesz rajta.

2021. febr. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
87%

Én is a nyitott kapcsolatot javaslom.


Valószínűleg új barátnővel, aki vevő erre. Ha ez összejön, tietek a világ:)

2021. febr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
90%
Szexuális és/vagy érzelmi kötődésed kialakulhat különböző vagy több személy felé is. Ha ez ellen nem tudsz vagy nem akarsz tenni, akkor el lehet fogadni ezt, nem vagy egyedül ezzel a helyzeteddel és mindezt civilizáltan is lehet intézni. A leírásod alapján poliamor kapcsolati orientációjú lehetsz. A helyzet feloldása akkor lenne etikus, ha a barátnőiddel is közölnéd az orientációd. Comming outod után ezt elfogadhatják. Vagy keresned kell az orientációdnak megfelelő partnereket. A döntés szabadságát azonban kínáld fel nekik is. Döntést csak a megfelelő információk birtokában tudnak meghozni.
2021. febr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!