Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van az, hogy mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindenki hazudozik, idegenekkel flörtöl, félrelép?

Figyelt kérdés

Úgy értem komoly kapcsolatban. Nem rólam van szó, hanem a jelenségről. Szóval miért nem lehet nyílt kártyákkal játszani a hazudozás, kikacsintgatás helyett? Férjes nők kezdenek ki velem, szexchateznek, stb, miközben otthon meg játszák a kedves feleséget, meg templomba mennek a férjükkel. A szingli nők meg párhuzamosan randiznak 5 férfivel, és úgy válogatnak közülünk, mint a hentesnél a sertéscombok között. Nem vagyok prűd, keresse mindenki a párját oké, de ettől a képmutatástól, játszmázástól sokszor már szinte undorodom.

Érzelmi Gazdálkodj okosan, vagy sakkparti megy, elképesztő.

A kérdés: csak engem zavar ez, vagy másnak is visszataszító? Mi a véleményed? Jöhet hideg- meleg, én mindenkinek zöldet nyomok.



2021. febr. 12. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem foglalkozom mások életével én meg nem csinálok ilyet.
2021. febr. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy "mindenki" ilyen lenne. Én nem ismerek ilyen népeket - vagy nem tudok róla :)
2021. febr. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Oké, bocsánat, akinek nem inge.

Nyilván nem mindenki ilyen. De azt látom, hogy manapság ez a " divat". 20 éve nem volt ennyire elterjedt, pedig már akkor is felnőtt voltam.

2021. febr. 12. 16:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ez az adott közösség értékrendjétől függ, hogy dicsőség-e a sok trófea meg várják-e a pletykálkodnivaló szappanoperarészeket, miközben vágják a "semmiközömhozzá" fejet, vagy kinézik érte szemtől szembe véleményt mondva és akkor nem érdemes házi nyúlra lőni. Multikulti nagylétszámú cégek mikrokozmoszaiban szokott lenni főleg ilyen - ráadásul toleranciának álcázott - hatalmi kavarás a szexet eszközként használva (főleg ha fejétől is bűzlik).
2021. febr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 noone91 ***** válasza:
34%
Most erre mit mondjak ? Akkor ez a világ nem neked való barátom. Örülj neki, ha rajonganak érted a nők. Az, hogy férjezett, az meg nem a Te bajod, sőt, nem is a Te kompetenciád, hogy eldöntsd, legitim-e amit csinál, vagy sem.
2021. febr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te is házas vagy, nem? Akkor te is szexchatelsz a feleséged mellett.
2021. febr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 Özvegy vagyok. Amikor házas voltam, hűséges is voltam. Sem a feleségem, sem én nem kavartunk mással, komolyan gondoltuk a hűséget. Szomorú, h kiment a divatból.
2021. febr. 12. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!