Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Érdemes visszamenni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes visszamenni olyan kapcsolatba, ahol meg lettem csalva?

Figyelt kérdés

Több évig voltunk együtt, több alkalomról tudok, hogy megcsalt. Megváltozhat egy ilyen ember ? Mindenki azt tanácsolja, hogy ne menjek bele megint, aki egyszer csaló volt az is marad ?

De azt tudom hogy szeret, mégha fura, hülye módon is, mindig éreztem, és én is szeretem.


2021. febr. 15. 14:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
54%
Mondd ki, hogy te nem találsz senkit rajta kívül, és elfogadod, hogy megcsal, amíg néha te is faxhoz jutsz mellette. Szánalmas.
2021. febr. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Nyílván mindenki képes változni, de én nem mennék vissza egy olyan kapcsolatba, ahol akár egyszer is megcsalltak. Legyen boldog, bizonyítsa be a következőnek, hogy képes a hűségre, nálam megbukott. Mert ha valaki igazán szeret, nem kacsingat más felé, nem kísérti meg a félrelépés. Nekem ez az elvem.
2021. febr. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy szeret?
2021. febr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de biztosan nem szeret. Aki szeret, az tisztel, és ha tisztel nem csal meg. Nem fog megváltozni, ha vele maradsz ugyanúgy csalni fog, legfeljebb óvatosabban h ne tudd meg. Ha úgy érzed ennyit érsz akkor menj vissza hozzá. Ha úgy gondolod te is megérdemelsz egy normális kapcsolatot hajtsd el a pi,cs,ába.
2021. febr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

Leírnád nekem, akár privátban, hogy mi a baj a megcsalással?

Mert az általános definíciója a megcsalásnak annyit jelent, hogy másaal szexszel. Ezzel mi a baj?

2021. febr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
Szeret? Jó a kapcsolat? Akkor nem mindegy kivel fekszik össze? Ha meg másba lesz szerelmes, akkor meg tudtok együtt gyönyörködni a helyzeten. Kicsámcsogni az érzelmeket. Vagy te nem szereted mással megosztani a kapcsolatod rejtelmeit?
2021. febr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Már lassan egy éve nem vagyunk együtt, azóta nekem volt már más, de senkivel nem olyan mint vele, ő meg szeretne visszajönni hozzám.

Kösz mindenkinek a válaszért!

2021. febr. 15. 20:41
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalok vagytok, ugye?
2021. febr. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Annyira nem vagyunk fiatalok, én 26 éves vagyok, ő 25 és kb. hét évig voltunk együtt.
2021. febr. 15. 20:47
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az elég nagy idő, érthető, ha ragaszkodtál hozzá, de a helyedben tuti nem mennék hozzá vissza, ha ez volt.
2021. febr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!