Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki a megcsaló fél, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki a megcsaló fél, hogyan tudja újra és újra megtenni? Szemrebbenés nélkül hazudni?

Figyelt kérdés

A kérdés nem vitaindító. Nálunk tudom, hogy az volt a baj, hogy szeretett engem is, de nagyon sokban különböztünk (világnézet, hobbik stb) . Viszont az exével amúgy nagyon hasonló beállítottságúak, de a természetük nagyon nem passzol, nem tudnak együtt maradni, és ezért tért vissza időről időre hozzá. A kérdésem az, hogy akkor miért nem szakított velem? Akkor mi az amiért velem maradt, és nem akart kihátrálni lebukáskor? Nem könyörögtem neki.. Viszont hülye módjára esélyt adtam, amikor ő igen. Hogy tud a szemembe, a 3. Fél szemébe, vagy akár tükörbe nézni?


Megnyugodtam, és elfogadta a helyzetet, de ezek a kérdések akkor is foglalkoztatnak.

Leginkább az olyan felek válaszoljanak, akik a megcsalók voltak. Privátban is jöhetnek a válaszok.


2021. febr. 18. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Legalább kidobtad? Mert az nem derült ki
2021. febr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Majd megtanulod milyen az emberi természet. A hazugság, a csalás és a képmutatás elég szerves részét képezi.


Ha valakiben megbízol "teljesen vakon", akkor sajnos csalódni fogsz. Aztán megtanulod. Ezt nevezik sokan tévesen úgy, hogy "felnősz fejben" és visszafogottabbá, gyanakvóbbá, és jó értelemben véve számítóbbá válsz, hidegebb fejjel és így egyre kevesebb csalódás ér majd.

2021. febr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, szakítottam vele, ma elhoztam minden cuccom. Nem szeretném elhinni, hogy mindenki gonosz...
2021. febr. 18. 19:00
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

3.


Őszintén mondom, hogy én sem... Remélem egyszer kiderül, hogy tévedek. Ha igazam van az régen rossz.

2021. febr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Ügyes voltál! Csak így tovább.

Holnap menj és vegyél valami csini ruhát, lepd meg magad!

2021. febr. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az exem engem is hülyített, megba harmadik felet is. Egyikőnk sem tudott egymásról. Ennek ellenére összejöttek, amikor én kidobtam.

Ha gondolod, megadom az elérhetőségét, hátha tud választ adni. Nekem nem adott. Ennyit mondott:,, gyáva, érzéketlen szörnyeteg lettem"

A felelősség haritasa, meg a mártírkodas, az ment neki.. Más nem.

2021. febr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Így jobb. Az érzelmi életünk is jobb, nekem is van plusz egy érzelmi ember, akivel jó lenni, mindenki nyer.
2021. febr. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha majd készen áll a poliamória szellemére, elmondom, hogy van még valakim. Csak ehhez előbb olyan mentalitás kell, ahol tiszta szívől örül ennek. Én örülnék ha páromnak lenne még pár szerelme. Kevesebb lenne a nyűg a kapcsolatunkban.
2021. febr. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as, arra még nem gondoltál, hogy mi van, ha ő nem fog erre "készen állni"? Joga lenne tudni arról, amit csinálsz, sőt, már előtte be kellett volna avatnod a tervedbe...
2021. febr. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!