Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi az utam?No szex?Csaljam meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az utam?No szex?Csaljam meg?

Figyelt kérdés

15év házasság egy gyerek.Kisebb nagyobb hullámvölgyeken túl vagyunk,de ez most más.Nem látom az irányt.Nem beszélgetünk,nem nevetünk...csak élünk mint két testvér.Csináljuk a mindennapokat unottan.Sex az elmúlt évben...talán 3-4.És ez nagyon gáz.Próbáltam milliószor beszélni...tenni,változtatni.De veszekedni akarok,szerinte.Ha a megbeszélésen túl is jutunk,változás semmi.Hihetetlen kicsi a libidója.Nekem hihetetlen nagy.És persze feszült vagyok.Leszarja ,hogy én akarom.Múltkor fél órát veszekedtem vele 5perc szexért.Többet nem teszem.Már megalázónak éreztem.

Jelen pillanatban nem tudunk szétmenni.Lehet az lenne a megoldás.Ez is lesz.Valószínűleg.De addig nem tudom mi lesz...



2021. febr. 20. 10:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%
Nyilván a szex sem oldja meg ezt az élethelyzetet. Ha megcsalod lesz szex viszont otthon ugyanolyan szar marad minden.
2021. febr. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Hát ez így van.Max nem leszek tán feszült?

Régebben elítéltem az ilyet,de mikor te magad kerülsz hasonló szituba átformálodik az egész.Ok okozat miértek...

2021. febr. 20. 10:39
 3/27 anonim ***** válasza:
85%

Most igazából mi a kérdés?

Ha nem akarsz válni és új életet kezdeni a nulláról akkor keress valakit és kész.

2021. febr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Ez ennyire egyszerű lenne?
2021. febr. 20. 10:53
 5/27 anonim ***** válasza:
77%
Igen. Bonyolítani akarod?
2021. febr. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Hát akkor lesz csak igazán bonyolult,nem?😉

Sokszor kérdem is,miért nem tudok egyszerűbben gondolkozni.De azt hogy kell?

Bas@s@z@us!

2021. febr. 20. 11:01
 7/27 anonim ***** válasza:
80%

Az élet egyszerűbb mint gondolod. Ne bonyolítsd túl.

Pláne ne 15 év házasság után...

2021. febr. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Nagyon igazad van egyébként.
2021. febr. 20. 11:11
 9/27 anonim ***** válasza:
55%

Legyen egy férjes asszony szeretőd, az nem fog bebuktatni.


Sokkal kisimultabb és türelmesebb leszel otthon.

2021. febr. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
74%

Voltam már ilyen helyzetben. Nem a libidója kicsi, hanem rossz a kapcsolatotok. Tehát nem a szexért kell veszekedni, hanem a probléma gyökerét kezelni. Nem tudom te melyik fél vagy, de a nőknél szinte minden esetben szükséges az érzelmi biztonság, ahhoz hogy kívánja. Ahogy mondtad, nem beszélgettek, nem nevettek. Akkor miért szexelnétek?! Természetesen ez is a rovására megy.


Beszélnetek kell. Ha egyedül nem megy, párterapeuta. Mindketten hozzájárultok ahhoz hogy eltávolodjatok egymástól. Ahelyett hogy kifelé tekintget az ember, a megoldásba kéne fektetni ezeket az energiákat.


Tudod jól, hogy hosszú kapcsolatban fenn kell tartani a lángot, nem megy magától. Időnként megesik hogy ingadoznak az érzelmek, időnként úgy érzed már nem vagy szerelmes, de ez csak az unalom, és a megszokás miatt van. Bárkivel töltesz el 8-9 éve, előbb utóbb megszokod, mindennapi lesz. Más dolgokat kell találni az életben ami betölti az űrt, amivel magadat fejleszted, szórakozol, nem kell minden terhet a párunkra rakni.


Továbbá ott a gyerek. Nem tudom milyen korú, de az első gyerek érkezésekkor szoktak jönni gondok. A férfi unatkozik, elhanyagoltnak érzi magát, mert ugye természetes módon, a nő figyelme elsősorban a gyereké. A nő fáradt, minden percét elfoglalja a gyereknevelés, főzés, vasalás, mosás, takarítás. Kevesebbet alszik, nincs ideje önmegvalósításra, lecsökkenthet az önbizalma. Ilyen hatalmas támogatásra van szükség, segítségre a házimunkában, a gyereknevelésben. Innentől kezdve még nehezebb kettőtökre időt szakítani, romantikázni, a “nőt” és a “férfit” látni a másikban. A nőnek kell hogy. a másik biztosítsa arról hogy szereti, vonzónak tartja értékeli amit tesz, a férfinak pedig segíteni, támogatnia kell. Nem csak akkor mikor kicsi a gyerek, ez mostmár örökké egy ilyen helyzet lesz. Legalábbis 18 évig biztosan.


A kapcsolatok ilyenek. Ismerkedési fázik- rózsaszín köd, izgalom szenvedély. Aztán a kapcsolat, aztán a megszokás, biztonság, közös otthon. Ebben már nincs annyi újdonság, annyi izgalom, csak annyi amennyit ti beleraktok. Minden kapcsolatnak ez a sorsa, hiába kezdesz minden alkalommal újat, amikor megunod a régit. Te tudod, mi a legjobb neked.

2021. febr. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!