Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi az utam?No szex?Csaljam meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az utam?No szex?Csaljam meg?

Figyelt kérdés

15év házasság egy gyerek.Kisebb nagyobb hullámvölgyeken túl vagyunk,de ez most más.Nem látom az irányt.Nem beszélgetünk,nem nevetünk...csak élünk mint két testvér.Csináljuk a mindennapokat unottan.Sex az elmúlt évben...talán 3-4.És ez nagyon gáz.Próbáltam milliószor beszélni...tenni,változtatni.De veszekedni akarok,szerinte.Ha a megbeszélésen túl is jutunk,változás semmi.Hihetetlen kicsi a libidója.Nekem hihetetlen nagy.És persze feszült vagyok.Leszarja ,hogy én akarom.Múltkor fél órát veszekedtem vele 5perc szexért.Többet nem teszem.Már megalázónak éreztem.

Jelen pillanatban nem tudunk szétmenni.Lehet az lenne a megoldás.Ez is lesz.Valószínűleg.De addig nem tudom mi lesz...



2021. febr. 20. 10:26
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Melyik fél vagy, kérdező? A nő vagy a férfi? Milyen idősek vagytok? Gondolom 40 körül.
2021. febr. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
36%

Ja, félrebszni sunyi féreg módjára látszólag a könnyebb út. De ha ekkorra balfsz vagy, amilyennek tűnsz, hamarosan úgyis válni fogsz, mert túl ormótlan vagy diszkrét maradni. Nem mintha pártolnám.



Állj elé, ne legyél már ekkora egy szar

2021. febr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
41%

"Próbáltam milliószor beszélni..."


Az ilyenekkel úgy kell beszélni, hogy "figyi, ezt vagy azonnal elkezdjük megoldani, vagy fogom magam és most szépen lelépek egy jót bszni, mert a tököm tele azzal, hogy egy bezárkózott ignoráns szar a társam."


Ha nem szarnál telibe, nem tartanánk itt sem, de látom nem vetted az adást. Elegem van abból, amivé lettél és ha neked ez így jó, én nem tudok emellé a retek mellé hűséget garantálni."

2021. febr. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
34%
Keress valami p.inát, járjál félre. Majd észreveszi magát egyszer.
2021. febr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
24%

A 10-es nagyon jól leírta.

Ha szereted még a párodat, akkor ne az legyen az első gondolatod, hogy meg kéne csalni, hanem hogy hogyan lehet megoldani.

Csináljátok dolgokat ketten. Oké most minden zárva van, de kezd jönni a szebb idő, süt a nap, menjetek el akar csak egy sétára, beszélgessetek.

2021. febr. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
56%

A 13-as tudja a megoldást!

Egy idő után már másképp nem megy!

És ha szeretőt akarsz, akkor a legbiztonságosabb a házas-szerető, mert azonosak az érdekeitek, nem fog lebuktatni, diszkrét, nem kell pénzelni, van tapasztalata stb. stb.

Hajrá!

2021. febr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 exronin ***** válasza:
0%

Itt mindenki csak az érem egyik oldalát nézi.

Egy kapcsolatban mindenhez két ember kell. Vetted e a bátorságot, hogy végiggondold, te mit basztál el?

Hányszor mondtad neki, hogy szeretlek? Hányszor alszol vele ölelkezve? Hányszor mondtad neki, hogy örülsz, hogy ő a gyereketek anyja? Hányszor mondtad neki, hogy jó anya? Hányszor vitted el nyaralni? Hányszor hívtad el randizni?

Szerintem az az igazság, hogy egy suta, önző fasz vagy, aki azt hiszi, hogy neki minden jár és neki nem kell tennie semmit.

Az a csoda, hogy még veled van.

2021. febr. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha jelenleg nem.tudrok szétmenni, akkor ez van. Keress más szerelmeket is. Írtozom a monogámiától.
2021. febr. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
42%
Az ember poligámnak született, a monogámia egy életidegen vallási teher!
2021. febr. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Beszélj a magad nevében, 19. Én imádok így élni.
2021. febr. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!