Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi az utam?No szex?Csaljam meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az utam?No szex?Csaljam meg?

Figyelt kérdés

15év házasság egy gyerek.Kisebb nagyobb hullámvölgyeken túl vagyunk,de ez most más.Nem látom az irányt.Nem beszélgetünk,nem nevetünk...csak élünk mint két testvér.Csináljuk a mindennapokat unottan.Sex az elmúlt évben...talán 3-4.És ez nagyon gáz.Próbáltam milliószor beszélni...tenni,változtatni.De veszekedni akarok,szerinte.Ha a megbeszélésen túl is jutunk,változás semmi.Hihetetlen kicsi a libidója.Nekem hihetetlen nagy.És persze feszült vagyok.Leszarja ,hogy én akarom.Múltkor fél órát veszekedtem vele 5perc szexért.Többet nem teszem.Már megalázónak éreztem.

Jelen pillanatban nem tudunk szétmenni.Lehet az lenne a megoldás.Ez is lesz.Valószínűleg.De addig nem tudom mi lesz...



2021. febr. 20. 10:26
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Hát eléggé frusztrált itt néhány ember...

Csak,hogy tisztábban lássátok.

Rengetegszer kértem menyjünk el kettesben kikapcsolódni,vagy csak sétálni.Nagy igényem lenne rá,és az intimitásra is.Rengetegszer mondtam ,hogy menyjünk el éjszakai fürdőzésre,(még vírus előtt jóval)mert szerettem volna.Mindíg úgy főztem,hogy volt kaja itthon,siettem hogy munka előtt tudjon enni.Amúgy én is dolgozom.Nem tudom mikor hallottam tőle,hogy szeretlek.Egy idő után,miután csak azt mondta mindig,hogy én is,már nem mondtam.Azóta ő sem.Simogatás is jó ideje megszűnt.Próbáltam helyre hozni,de egyedül kevés vagyok hozzá.Őneki még jó így.Hiába hozom fel a témát.Lehet elítéln,de belefáradtam az állandó próbálgatásba...ráébredtem ,hogy az én vágyaimat hiába mondom,nem teljesíti senki.Hát vagy teljesítem én magam,vagy így marad..Lehet nem a legtisztessêgesebb úton,de senki sem tökéletes.Hiszem,hogy ez csak egy kisebb szakasz lesz,az életemben és majd eldől ,hogy mi lesz.Talán már rájöttetek,hogy én volnék a nő ebben a szituban.Köszi mindenkinek a megnyilvánulást.

2021. febr. 22. 00:06
 22/27 anonim ***** válasza:

Kérlek ne! Ne írd le mégegyszer, hogy ‘menyjünk’!

Amúgy meg másokat győzködsz az igazadról, ha így érzed akkor változtass! Ha nem tudtok együtt már min változtatni, mert a párod nem szeretne, akkor mi sem tudunk többet, jobbat javasolni.

2021. febr. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Mert azt 2 ny-nyel kell írni, ugye 22-es?

Így : mennyünk :D

2021. febr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Jogos.Köszi. 😉 nj
2021. febr. 22. 20:20
 25/27 anonim ***** válasza:
Ha fáj, de nem változtatsz, akkor még nem fáj eléggé.
2021. febr. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
25 igen ezt tudom.Fáj,van ,hogy nagyon borzasztóan is.Csak nem állandóan.Ezért nem lépek. :/
2021. febr. 23. 18:04
 27/27 anonim ***** válasza:
A párod nyilvánvalóan leszarja az igényeidet, mivel gondolom már nem szeret. Ha a gyerek miatt, vagy gyávaságból nem akarod elhagyni, semmi gond, akkor csajozzál be és tartsál szeretőt. Más lehetőség nincs, ez a megoldás.
2021. márc. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!