Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátnőm szerelmes a szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szerelmes a szeretőjébe és évekig várni akar rá, hogy értessem meg vele, hogy nem fog válni a pasi és sose lesz ő az első?

Figyelt kérdés
Reménykedik már több éve, nem is ismerkedik más férfiakkal mert azt hiszi el fog válni a pasi. A pasi meg még eteti is ezzel a dumával, hogy majd egyszer válik.

2021. febr. 24. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
A barátnőm is így volt,és a pasi elvált 5 év után 😀.Szóval nem mindig igaz ,hogy nem válik el.Naluk a gyerek miatt nem vált a pasi nem akarta otthagyni a nőt pici gyerekkel.
2021. febr. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Szép kis barátnőid vannak.. Semmit, ha egy ekkora gerictelen lotyó akkor szenvedjen csak, megérdemli. Egyébként se fog rád hallgatni, szóval tök felesleges.
2021. febr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Ajaj, ismerős téma. Unokanővérem is várt a szeretőjére, 16 évet. Aztán végre felébredt.
2021. febr. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

Sértett nők ide :D

Haló, nemcsak a harmadik fél kell a kapcsolatba.

Kell az is aki félremegy és kell az is, aki miatt félre mennek...

Nem kell mindig beleképzelni azt a csodálatos idillt , miszerint

'nem volt köztünk semmi baj, de a lotyó miatt félrement'

Nem, nem a lotyó miatt ment félre.

Valami nem működött, csak nem akartuk észrevenni, mert jobb, ha nem látjuk.

Aztán jön a lotyó... Majd megy a lotyó és jön egy másik.

Attól még a házasság/kapcsolat szar marad.

2021. febr. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Azert ne legyen mar artatlan, aki egy nos pasival kezd. Vagy ferjezett novel. Egy virtualis belerugast meger az is, hiszen ugyanolyan hitvany.
2021. febr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.
2021. febr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

Én amikor rájöttem, hogy szerelmes vagyok akkor mindent borítottam, nem akartam bújkálni meg "barátnőnél" aludni. Akkor jöttünk össze, talán 6 hónap után csókolt meg először. Utána jött egy év egyedül élés és utána összeköltöztünk a párommal, 4 éve együtt élünk. Nem tudnám évekig ezt csinálni úgy, hogy nem megyek szét azzal, akivel együtt élek.


40/N

2021. febr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#4 így így
2021. febr. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%

Nekem is van ismerősöm, aki miatt az akkori férj évekkel később borította a bilit és ma már együtt vannak, baba is lesz.

Úgyhogy ilyen történések mellett nehezen lehet meggyőzni valakit az ellenkezőjéről, főleg ha az szerelmes.

A te helyedben inkább arra építeném az érvelést, hogy tényleg elakar-e pazarolni az életéből éveket várakozásra, ahelyett hogy élne. Utazzon, bulizzon, ha annyira szereti a férfit, akkor nem fog elmúlni a szerelme, de legalább ott a lehetőség így, hogy véletlenül megismer valakit, utóbbit ne említsd neki. Azzal nem lesz jobb az élete, hogy amíg a pasi töketlenkedik éveket, addig ő szép nyugodtan maradjon nyugton.

2021. febr. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mit akarsz megértetni vele? Talán közöttük állsz, mikor együtt vannak? Épp annyira nem látsz bele a kapcsolatukba, mint a férfi és a felesége kapcsolatába. Itt csak olyan veri a mellét, hogy milyen bátran kilépett, akit nem kötötte ezer szál-nem feltétlen érzelmi- a másikhoz. Olyat én még nem hallottam, hogy én dobtam mindent, most az anyámmal élek, de jó is ez.

Persze, hogy nem könnyű

De ez a kettejük dolga. Sok férfi csak szórakozik, sok férfi meg csak ül a langyos sz.ban , sok pedig tényleg szenved.

Miért olyan nehéz megérteni, hogy emberek vagyunk, és az érzéseinket nem az agyunkkal irányítjuk. És sorry megcsalt nők, de egy olyan kapcsolatban, ahol évek óta csak a félárbóc van minden területen, de TI sem tesztek, nem kell csodálkozni, hogy a másik félrelép, mert kilépni nem tud, élni meg még élni.

2021. febr. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!