Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Itt a megcsalt feleségek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a megcsalt feleségek miért gondolják a sok baromságot, amiket leírnak a szeretőkről?

Figyelt kérdés

Komolyan kérdem. Voltam már szeretői pozícióban, és soha nem érdekelt, hogy elvegyem a másikat (az amúgy már rég halott) házasságából.

Csak nézek egy-egy posztnál, ahogy fröcsögve verik a mellüket, hogy a férj (a jóravaló, ártalmatlan) bezzeg őket választotta...

Komolyan elhiszik itt, vagy magukat áltatják ezzel? Hogy aki hosszú ideig egy fix másik személlyel csalta az szereti? És hogy a szerető alulmaradt?


Ez valami verseny? Tudják, hogy ők ha valóban a másik irányba csak fellángolás volt , akkor is csak max. jobbak, de nem első számúak? Nem bántás, de tényleg , egy szerető tünete annak, hogy otthon gáz van


Ha itt valaki segítséget kér, mert történetesen olyan embert szeretett meg, akinek van családja, akkor automatikusan rib.nc és természetesen , ha nem őt választja a másik, akkor a feleség az , akire amúgy titokban jobban vágyott a férj?..

Nem akarom elhinni, hogy ezt komolyan gondolják. Hát más nőre hajtottak. Tepertek, könyörögtek, rájuk nyúltak magukhoz. És a szerető ha akarja , ha nem, tudja a feleség viselt dolgait.


Egy olyan férfi nem volt még velem (foglalt) akinél érdekelt volna, hogy mi van odahaza, de egytől egyig menekült az ilyen feleségektől.

Mindig én szakítottam és volt aki még évek után is keresett.

Szóval kérdezném, ki az ürítőlyuk? (Kifejezetten taszító ez a szó, de úgy látom ez ezen az oldalon bevett szóhasználat)


Ha én feleség lennék , nagyon, de nagyon nem fogadnék vissza olyan embert, aki már rendszeresen félrejárt, pláne, ha egy másik nővel, de mindig azzal. Mert pontosan tudom, hogy szex közben nem én lennék a fejében, és a szakítás max. kényszerhelyzet lenne.

És ha meglepő , ha nem, valóban a legtöbben a gyerek miatt nem mennek szét. Nem azért mert nem viselné el, hanem mert a férfiaknál szinte sosem marad, így csak hétvégi apuka lenne.


Biztos van persze olyan is, hogy egy szerető megszereti a másikat, de én saját magamból kiindulva csak annyit tudok mondani, hogy eszem ágában sincs mással egy fedél alatt lenni és minden nyűgét-nyavalyáját felvállalni egy komoly kapcsolatnak.


Ja és záróakkordként: mindig, de mindig több volt a másik részről, és nagyon egyszerű, hogy miért. Nem nem azért mert ingyen lyuk és nem azért mert újdonság, titok meg hasonlók. Hanem azért mert két ember elkezdett vonzódni egymáshoz, és megkedvelték egymás társaságát. És szingliként ezekből kapcsolat lett volna, vagy legalábbis több. És igen, valóban, egy szerető nem nyúlkál a telefonodba, nem ellenőriz fél percenként, és ha mesélsz, figyel. Pont mint egy ideális kapcsolatban.



2021. febr. 26. 19:30
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
66%

Mert konnyebb azt elfogadni mint azt hogy ok mar

Nem olyan dogosek

nem szexelnek eleget

nem kivanjak a ferjuket

nem ereztetik a parjukkal hogy szeretik

nem probalnak ki semmi ujjat

nem kacerkodnak

nem ferfikent kezelik a parjukat

...

2021. febr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
77%

Mert nem akarják beismerni, hogy buták voltak, amikor elhitték, hogy nekik majd ÖRÖKKÉ tart a házasságuk.


Pedig ez olyan, mintha teletankolnám a kocsit, majd nem érteném, hogy később hogyan fogyhatott ki belőle a benzin, pedig én azt hittem, hogy nem kell.

2021. febr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
91%

Én személy szerint nem hibáztatom és hordom le a szeretőket sosem, mert nem ők tehetnek arról, ha egy kapcsolatban lévő ember félrelép.


Viszont az utolsó bekezdéseddel baromira nem értek egyet. A szerető azért nem ellenőrizget, azért nincsenek vele problémák, mert nem vagytok kapcsolatban, csak néha összejártok. Ergo semmi közöd hozzá, mit csinál a másik. Így nyilvánvalóan nem alakulnak ki a kapcsolattal járó kisebb-nagyobb problémák. Szóval kár nem létező dolgot idealizálni. Annak ideális kapcsolat ez, aki szintén nem akar elköteleződni, amivel semmi gond. De akkor ne kezdjen komoly kapcsolatba, ne házasodjon, ne vállaljon gyereket, hanem éljen az ideális kapcsolatának,érted?

Úgyhogy annyira ne istenítsük a szeretőket, akik x hetente 1-2 órát hetyegnek csak a másikkal. Nem ők élnek egy fedél alatt. Az otthon lévő feleség/férj viseli el 0-24 a másikat, köt kompromisszumokat miatta, alkalmazkodik hozzá, építi vele a jövőjét, míg a másik már xarik bele az egészbe.


Azt meg nagyon könnyen adják elő a megcsaló felek, hogy a kapcsolatban ők az áldozatok és az otthon lévő fél milyen szar. Egy kapcsolat csakis 2 ember miatt tud elromlani. Amint egyik/másik észleli, hogy baj van, közösen meg kellene beszélni és tenni valamit a javulás érdekében, nem félremenni.


Szóval bátor kijelentésnek tartom ezt az ideális kapcsolat dolgot, mert nem tudhatod, hogy hosszútávon működne-e egyáltalán a szeretők közötti kapcsolat,hiszen annyira nem ismerik egymást a felek, hiába járnak össze néha.

2021. febr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:

Nem tudom, lehet még dögösek, láttam egy-kettőnek a nejét, volt köztük kifejezetten szép, csinos.

Csak az a rettenet természet. Komolyan. Volt olyan, hogy kollégák voltunk és a neje még munkaidőben is vagy ezerszer felhívta. Már rendesen mások érezték rosszul magukat mikor megcsörrent a telefon, mert tudtuk, hogy ellenőrzés van. És az az ember addig még sosem ment félre, alapot nem adott rá. Három év után lett kifacsarva.


Nem szexelnek eleget. Igen ez igaz, ez visszatérő motívum, mint az is, hogy otthon csak romantikázni lehet. Ezt sem értem, hogy szexuálisan össze nem illő emberek hogy házasodhatnak?


De mondom azt is eleresztik a fülük mellet, hogyha a kedves férjük nem sorozatban csalja őket össze-vissza, akkor valószínűleg nem társkeresőn fog titokban nőt keresni, hanem szembejön vele az utcán, munkahelyen stb. Ott kifejezetten egy nőre fognak vágyni, nem arra, aki vissza is ír kínjában

2021. febr. 26. 19:42
 5/49 A kérdező kommentje:

2. sosem értettem a házasságot. mintha meg lehetne ígérni, hogy ugyanúgy fogok érezni x év múlva....


3. Senki sem adott nekem még elő áldozatot, sőt, nem is bírom az olyan férfiakat, akik süketelnek, meg nekem ne is regéljenek a feleségükről.

viszont tévedsz, ha azt hiszed heti egy-két óra. Volt olyan, aki még azt is elmesélte nekem ,amit otthon nem. Ez hosszútávon egy külső kapcsolat. Nem csak szexelni jársz össze, mert bizony van beszélgetés bőven, még egy sima menet előtt -után is. És ha tudnád hány balhé van szeretők közt, mégis lesz békülés.

Szóval amit írtál igen egyoldalú. Természetesen a feleség megint az áldozat, aki otthon gürcöl míg a másik hetyeg. Ide el kell jutni, nem vicc. És sokan évekig tűrnek, tudnád hány papucsot ismerek. Többet, mint ami a fiókomban van. Ellenőrizgetésre meg annyit, hogy azért null/24-ben talán nincs köze a feleségnek sem.Látod itt kezdődik a másik kizsigerelése.

2021. febr. 26. 19:49
 6/49 anonim ***** válasza:
41%
Én szeretőbol lettem feleség, igaz ennek már 17 éve, de kB 10 évig mocskolodott az ex nej. Igaz ő kB 8 évet meg egyedül volt, lehet az volt a baja...
2021. febr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, az is elég szélsőséges példa, amit te hozol, az ellenőrzés. Amúgy meg megvan az oka annak a feleségnek, nem? Hiszen csalja a férje és valószínűleg érzi a nő, hogy valami nem oké.

Igazad van, egészséges kapcsolatban nincs ilyen, bízunk a másikban. De az ilyen nőt meg a férfi választja, ő veszi el, magának köszönje. De ez sem mentség a hűtlenségre. Ha van gyerek, ha nem, álljon oda és mondja meg, hogy másra vágyik, ennyi.

2021. febr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:
6. én tök jól elvagyok egyedül :D de értem mire gondolsz. Én is tudok olyanról ahol az egyik fél csak a sarat dobálta (nem nálam volt)
2021. febr. 26. 19:57
 9/49 anonim ***** válasza:
89%

De kedves kérdező. Ahogy a szeretőket sem illik mocskolni, a feleségeket sem. Az egyetlen bűnös az ilyen történetekben a megcsaló férj.

És te verheted a melled, hogy amúgy sem akarsz elköteleződni, oké. De szerintem ebben az is benne van, hogy igazából egy házas férfi sem akart volna téged választani a felesége helyett, akármennyire is vagy büszke arra, hogy több volt köztetek, mint szex.

Ezek a férfiak ugyanannyira tisztelnek téged, mint a feleségüket. Semennyire. Úgyhogy kár is ilyen vitákat generálni szeretők és feleségek között, mert az ilyen görény alakok, akik egy háromszögben vannak benne, egy valakit szeretnek igazán, méghozzá önmagukat. Hiába is ámítod magad azzal, hogy de te jobb és több vagy, mint a feleség. Nem. Ezeknek a férfiaknak a szemében egyáltalán nem vagy több, attól hogy szexen kívül lelki szemetesnek is használnak téged is, beszélgetés meg barát/bizalmas címszó alatt.

Ha neked ez megfelel, akkor oké, örülj neki.

2021. febr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:

9. Tudtam, hogy nem bírod ki :D

Igen, ha így jobban alszol, egy sem akart még jobban, örülök hogy végig mögöttem álltál és láttál hallottál mindent :)


Elég sok tiszteletet kaptam, ami azt illeti, de ebben is igazat adok, látom cicaharcra készülsz, így hagylak nyerni. Csak aláztak :)

2021. febr. 26. 20:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!