Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek érzelmi elhanyagol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érzelmi elhanyagolás feljogosít megcsalásra?

Figyelt kérdés
2021. febr. 26. 21:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
SEMMI nem jogosít fel megcsalásra. Az érzelmi és egyéb elhanyagolás arra jogosít föl, hogy közöld, hogy ez neked így nem felel meg. Ha a másik nem mondja ki (bocsánatkérés után), hogy ez változni fog, akkor meg meg kell neki mondani, hogy a kapcsolatnak részedről vége. Utána azzal fekszel le, akivel akarsz. De a megcsalás az egy inkorrekt dolog, és ha megteszed, akkor egy elég alacsony erkölcsi szintre zülleszted le magad. Kérdés, hogy utóbbi érdekel-e téged egyáltalán.
2021. febr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1-es. én lettem megcsalva. a drága ex-barátnőm meg ezt vágta hozzám, meg azt, hogy "tudtam, hogy nem tudnád feldolgozni, hogy szakítunk ezért,ha utálsz mert megcsaltalak könnyebb lesz"
2021. febr. 26. 21:28
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

A "feljogosít" nem szerencsés kifejezés.

Én úgy mondanám: várható következménye.

Vagy másképp fogalmazva: a megcsalt fél felháborodhat, de nem lepődhet meg rajta.

2021. febr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogosít fel, de érhető. Fizikai elhanyagolás esetén is.
2021. febr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem jogosít fel, nincs jogos szakítás. Egy megcsalást meg nehezebb feldolgozni, mint egy szakítást. Az exed töketlen idióta, nem szakít veled, inkább megcsal, ezzel csak mentegetőzik.
2021. febr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A megcsalás megalázó, mert van egy egyezség a felek között, miszerint nem kezdenek másokkal kapcsolatot, amíg a jelenlévő tart. Bármilyen is az. Ha ezt az egyik megszegi, azzal megsérti ezt. Tisztességes ember előbb közli, hogy vége. Ilyenkor a másik nem sérelmezi, hogy a "párja" mással van, mert tudatában lesz annak, hogy ez már belefér, hiszen elváltak. Az exed rád akarja tolni a felelősségét annak is, amiben ő hibázott.
2021. febr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Látod milyen jólelkü a csajod. Még félrekuràs közben is ràd gondol.
2021. febr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
észre kellett volna vennem, mert egyre többször hozott fel olyanokat, hogy kipróbálná hármasban vagy nyitott kapcsolatban, de ezeket mindig poénra vettem, vagy úgy gondoltam, hogy biztos nem gondolja komolyan..
2021. febr. 26. 21:38
 9/15 anonim ***** válasza:
42%
Hogy lehet egy macskának ilyen nevet adni? (Rumli)
2021. febr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem semmi ertekrendje van. Gyava, hazudik, megcsal, hatbaszur. Nem szeretnek osszefutni vele. Ilyen baratnot senki sem akarhat maganak.
2021. febr. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!