Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Meleg srác vagyok, párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srác vagyok, párom chatel más srácokkal. Szerintetek ez csak a kanosság csillapítása vagy meg is csal?

Figyelt kérdés

A párommal együtt vagyunk néhány éve távkapcsolatban. Nem volt semmi gond eddig kisebb viták voltak. Találkozunk ahogy tudunk, de még egyenlőre nem költözünk össze. Pár hónappal ezelőtt észre vettem, hogy más srácokkal beszélget, valamilyen oldalon, letagadta. Nem olyan rég kiderült hogy tényleg csinálja, szexrandit beszél meg. Azt nem tudom hogy megcsal e, csak ezt hogy chatel. Rákérdezzek rá szerintetek vagy mit tegyek?

Köszi a válaszokat előre is.

26/F



2021. febr. 26. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szexrandit beszél meg, de nem vagy biztos benne, hogy megcsal?
2021. febr. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig nem is csalt meg, gondolatban megtette, ami egyenes út odáig, hogy meg is fogja tenni. Ez a hetero kapcsolatokban is így megy.

Üljetek le, beszéljétek át, mert így csak egymás idejét pazaroljátok.

34N

2021. febr. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan megcsalt mar vagy meg akar
2021. febr. 27. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs jelentősége, hogy meleg vagy. A szexchat elég egyértelmű jele a megcsalásnak a heteroknál is.
2021. febr. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!