Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 70 felett szoktak válni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

70 felett szoktak válni az emberek?

Figyelt kérdés

Egyik nagyszülő csalja a másikat (ő ezt tudja, mindig, ha kérdeztük, hova ment az xy, szomorúan lesütötte a szemét és kitalált valami fedező szöveget). Kb 50 éve házasok, évente többször nyaralni mennek. Elvileg mostanában jobban kijönnek, mint pár éve, de szerintem azért, mert a másik ilyen fél napokat/5-6 órákat távol van.

Egy telefonbeszélgetést hallottam, amint apám tárgyalja valakivel, hogy látták ezt a rokonomat kézenfogva sétálni valakivel a városban.

Az lenne a kérdésem, hogy aki ismer valakit, aki ilyen idős korban szeretőzött, az otthagyta a feleségét? Vagy ez már ilyen "hazajárok enni, máshol keresem a boldogságom" kapcsolat lesz?

*Egyébként ez nálunk ilyen tabutéma, az adott rokonnal nemigazán tárgyaltunk erről.



2021. márc. 1. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Ennyi idősen már 'minek' válni? Az ő generációjukban nem volt szokás.


Dolgoztam egy olyan kocsmában, ahol nyugdíjas férfiak voltak a törzsvendégek (kb 20). Sokat beszélgettem velük, mindegyik összevissza csalta a feleségét annak idején, vagy a feleség őket, de ezek amolyan kimondatlan titkok voltak a házasságukban. A 20-ból 1 nem csalta a feleségét az 50 év alatt, büszke is volt rá.

2021. márc. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jó, én is így vagyok vele, hogy 'minek', de sajnálom a házasságukat, hogy idáig jutott. A megcsaló félnek sok kapcsolata volt a házasság előtt és azt hittem, a házastársa az igazi, de úgy tűnik nem.

Kissé depresszív, hogy az összes rokonom elvált/megcsalt/elhagyott/özvegy/számomra élvezhetetlennek tűnő kapcsolatban van😕

2021. márc. 1. 22:29
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
L. Vitray
2021. márc. 2. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. márc. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
neked milyen a kapcsolatod?
2021. márc. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem létező, kb mióta élek. Viszont még csak 18 vagyok.
2021. márc. 2. 10:47
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
próbálsz előrejelzést kapni a kapcsolataidra a jövőben?
2021. márc. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mondhatjuk.

Igazából nem vagyok túl biztos magamban. Úgy érzem sok szeretet van bennem, tájékozott, érdeklődő, viszonylag empatikus ember vagyok, de kissé nehéz természet (makacs, főnökösködő), megvannak a magam kehéi. Plusz nem volt eddig sima életem, így egy csomót szorongó és bizonytalan vagyok.

Sokat olvastam a témában és úgy tudom, mozaikcsaládból származó gyerekek kapcsolatai a jövőben kb 2* akkora eséllyel lesznek sikertelenek, mint azoknak, akik egészséges családból vannak.

Node nekem már a nagyszüleim él van megcsalás, a szüleim mindketten második párjai egymásnak (van 2 idősebb féltesóm), most meg el is válnak és lesznek mostoha tesóim.

Szeretném azt hinni, hogy én leszek a kivétel, akinek a rögös kezdet ellenére is sikeres kapcsolata lesz, de, ha én nem is csalom meg a páromat, ő még simán megcsalhat, hiába leszek mintafeleség (szép, házimunkában serény, anyagilag sikeres, kedves, szexet kedvelő...stb), ha véletlen olyan férfit fogok ki. Az a baj, hogy eddig akik tetszettek, ő nekik én nem, majd, mikor próbáltam valakikkel összejönni, ők ilyen ijesztő és mérgező hatású emberek voltak.

2021. márc. 2. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!