Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalók, jártatok-e már így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalók, jártatok-e már így?

Figyelt kérdés

Jártál-e már úgy, hogy megcsaltad a párod/megcsalni készültél, de lebuktál.

Az exed szakított veled, majd összejöttél a másik pasival/nővel.

Viszont az exedet nem tudtad kiverni a fejedből, hiába az új kapcsolat. Hiányzik neked és bánod, amit tettél. Szereted őt, de a másik szóba sem akar állni veled. Telnek a hetek-hónapok és mit nem adnál érte, hogy tudd legalább azt, hogy jól van-e. Képtelen vagy őt elfelejteni. Sajnálod, hogy elrontottad a kapcsolatod és átverted azt, aki a mindened volt. Kidobtál az ablakon sok szép évet, és egy olyan embert, akivel szívesen leélted volna az életed.


Voltál már ilyen helyzetben? Bevallottad az exednek, hogy mit érzel? Adott esélyt neked? Mennyi idő telt el, mire rávetted magad, hogy elmondd neki, hogy érzel? Vagy csak vártad, hogy elmúljon a fájdalmad és a hiánya?

Van innen visszaút?


2021. márc. 3. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

Ahol megcsalás van, ott valami sz@r van a palacsintában, szóval kár azon merengeni, hogy "mi lett volna, ha"...

El kell felejteni egymát mielőbb, és mindenkinek egy megfelelő partnert kell keresni.

2021. márc. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez alacsony önismeretre utal.

Aki így csal meg, az a kapcsolatból általában hiányol valamit, vagy az életének akar plusz élményt adni. Nem tudja, hogy a rosszak főleg azért vannak, mert ellaposodott a kapcsolat( vagy a rosszak elnagyítása).


Sok sikert az ilyen embernek visszakapni az igazibb szerelmét, és egy életre megtanulni a leckét.

2021. márc. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Voltak problémák a kapcsolatban, amik én miattam voltak, nem miatta..

Nem hiányoltam semmit, csak a "nyugalmat" és a másikkal nem voltak problémák. De azért, mert ő nem élte át miattam azt a sok rosszat, amit okoztam, tettem... Sajnos rossz ember lettem és tettem rossz dolgokat, ami rányomta a bélyegét a kapcsolatra, mert szegény már nyugtalan volt miattam és érthető módon nehezen bízott már bennem a sok haugságom miatt... Már akkor is tudtam, hogy én voltam a hibás, amikor elküldött. Rá és a kapcsolatunkra egy rossz szavam nem lehet. Csak egy gyáva sz@r lettem. De úgy érzem hogy tanultam a történtekből és szeretném jóvá tenni a sok rosszat. Nem tudom, lehetséges-e....

2021. márc. 3. 08:43
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Egy nőm sem dobta ki a házi ATM-et, mindig én szakítottam.
2021. márc. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

Már megint egy kamu kérdés :)

Dolgozd fel: aki megcsalt, akár már gondolatban is, az nem szeret.

Ha azt mondja, akkor sem. Csak a megszokást. És azok a pasik akik arról rizsáznak, rájöttek mennyire szerették a párjukat...ja hogyne, mert jobbat nem talált.

2021. márc. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu? Te még nem tettél semmi olyat amit később bántál?
2021. márc. 3. 13:04
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát olyat nem, hogy egy csudi kis kapcsolatban, álmaim nőjét épp megcsalni készülök, majd mikor bebukok rájövök, hogy oppáré, hát én csak téged szeretlek, kívánlak drágám :D ilyet valóban nem, belátom 🤷‍♂️


Ha tényleg nem vagy kamu, és elmúltál már 16, gondold át mit jelent szerelemmel szeretni

2021. márc. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ideje lesz...
2021. márc. 3. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!