Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltak.. Legalább 2-szer....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltak.. Legalább 2-szer. Másfél hete szakítottunk emiatt.. Borzasztoan hiányzik. Mit tegyek? Help!

Figyelt kérdés
Teljesen összetört. A szakítás és megcsalás is. Én nem ilyennek láttam őt. Nincs értelme az életemnek. Minden percben ő jár a fejemben, amikor pedig nem, akkor meg akarok halni.

2021. márc. 5. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor kell lefoglalni magad, felteszem van munkád, azzal például. Vagy sportolj valamit, vagy ilyesmi.
2021. márc. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, rohadt nagy közhely és nem is segít semmit hogy ezt írom, de bármit csinálsz, csak az idő fog segíteni. Persze a tipikus tanácsokat, hogy csinálj ezt, csinálj azt, megfogadhatod, de egy nagy szerelmet néha baromi hosszú idő kiheverni.

Én azt hittem, beledöglök amikor megcsaltak és elhagytak (a megcsalást a szakítás után tudtam meg). Több mint egy év kellett hozzá, hogy túltegyem magam rajta, és újabb egy év, mire ismét lett kapcsolatom. Bárki bármit mondott, csak az eltelt hónapok enyhítették a fájdalmat.

Jelenleg 7 éve élek boldog párkapcsolatban - azzal, akivel ez után az eset után összejöttem - és látom, hogy most milyen életet élek, és milyen élet várt volna rám amellett a másik mellett. Így utólag hálás vagyok neki azért, mert egy féreg volt :)

2021. márc. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

neked teljesen elmentek otthonról! Ugye tudod?


sokan érzik így magukat egy kapcsolat végeztével, de nem fogsz belehalni te sem

2021. márc. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%
Majd elmúlik.
2021. márc. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ez teljesen normális! Az első szerelmem kb. 1,5 év volt kiheverni, ő dobott egy szebbért. Akkor olyan értéktelen ócskaságnak láttam magam, azt hittem beledöglök a magányba. Nagyon nehéz volt és úgy éreztem sosem fogok tudni mást szeretni. Szerencsére nem lett igazam. Az idő... igen azzal túllendültem én is a dolgokon.
2021. márc. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne légy életúnt!

Foglald el magad valamivel, aztán az idő meggyógyítja a sebeid. Ennél jobbat aligha tehetsz magaddal.

2021. márc. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj és szexelj. Más baromsága miatt miért lennél boldogtalan?
2021. márc. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Jusson eszedbe, hogy mással enyelgett.....
2021. márc. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsáss meg neki és görcsölj azon mikor csal meg újra, ha így nem jó.
2021. márc. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!