Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki volt már szerető, szeretté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki volt már szerető, szerettél az lenni?

Figyelt kérdés
2021. márc. 7. 21:57
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
32 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
41%

Nyilván ennek is megvan mindkét oldala.

Izgalmas, de közben ott van az, hogy csak a harmadik kerék vagyok a kapcsolatban, bújkálni kell, nem igazán tudsz közös programot csinálni hacsak nem mész el több kilóméterrel arrébb.

Ennek ellenére volt 2 ilyen kapcsolatom. Mindkettőben jól éreztem magam, és mindkettőben én voltam a plusz egy fő.

2021. márc. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
15%

Voltam, leszek is. Nem mindenki szeret elköteleződni. Hiába szeretnék a megcsalt feleségek azt hinni, hogy ez ilyen kényszerhelyzet, és azért megyünk bele, mert másnak nem kellenénk. Dehogynem, csak épp így kényelmes. Persze sosem kerestem ilyet külön, de szingli embernél sem mentem jobban bele, mert inkább szabad madár vagyok. És ezt mindenki tudta. Szóval kölcsönösségi alapon ment a móka.

Volt jó is és rossz is. Jó volt, mikor érzelmek nélkül ment, rossz volt, mikor nem. De ilyen az élet, nem csak fekete-fehér minden :)

2021. márc. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
51%

Akkor jó, ha mindenki házas. Különben borul az egyensúly. De akkor szárnyakat tud adni, ha van érzelmi elköteleződés is.


40/N

2021. márc. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
61%

Nekem megfelelt, mert amúgy baromi kényelmes.

Csak szex és más semmi.

Másrészt nekem benne volt az is a pakliban, hogy kedvelem az érett nőket és a legtöbb 40-es férjes.

2021. márc. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Izgalmas volt, amíg tartott, de hamar meguntam.
2021. márc. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Ja, nem volt rossz.
2021. márc. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
60%
Nekem is nagyon kényelmes volt, kizárólag a jó jutott a pasiból, minden más maradt a feleségnek. Bármikor belemegyek újra, ha adódik lehetőségem.
2021. márc. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
52%

2# Szerintem ennél a posztnál sokan tépik a hajukat azok a megcsalt nők, akik folyamatosan azt sulykolják másokba, hogy egy szerető csak kétségbeesésében lesz szerető, és csak egy lyuk volt :D


Bakker hány foglalt férfi próbálkozik be, komolyan, vannak levakarhatatlanok is. :)

voltam, leszek is

2021. márc. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Először szárnyakat adott a kapcsolat. Később rájöttem érzelmileg és másképp is csak kihasznál. 50N.
2021. márc. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
50%

Most mondjam azt hogy a kényszer vitt rá?

Nekem kényelmes volt, a jobbik rész jutott nekem a pasiból az mellett hogy én is férjnél vagyok tehát kijut mindenből.

2021. márc. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!