Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csók érzelmi megcsalás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csók érzelmi megcsalás?

Figyelt kérdés

Most olvastam egy kérdést, hogy kell-e érzelem a csókhoz. És úgy látom, hogy sokszor több kell, mint a puszta szexhez.

De akkor miért bocsájtunk meg egy szimpla csókot (mondjuk nem egy buliban, hanem ha tudjuk, hogy a párunknak tetszett az illető) de egy együttlétet nem.


Nem vagyok egyik oldalon sem, kérdésem csupán érdeklődő :)


Én mondjuk egyiket sem bocsájtanám meg, de számomra is van mély jelentősége a csóknak


2021. márc. 10. 11:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

A csók már testi megcsalás.

Nagyon kevés olyan ember van, akinél könnyebben megy a szex, mint a csók.

2021. márc. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Aki csókolózik mással a partnere mellett az egy gyenge jellem.
2021. márc. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Számomra se a szexhez, se a csókhoz nem társul automatikusan érzelem és nem is kell hozzá. Nem csinálok a testiségből érzelmi kérdést, mert nálam nem függ össze a kettő. Ettől függetlenül a hűség döntés kérdése, ez ugyanúgy megcsalás, ugyanúgy bizalomvesztéssel jár, tehát a kapcsolatnak ugyanúgy vége.
2021. márc. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

1. Persze testi is, csak a lelki részére voltam kíváncsi.

Egyik se menne persze, ha szeretem a párom, de ha belegondolok és úgy kapom el őket, hogy ágyban vannak, hát .... De mégis fájdalmasabb egy olyan kép előttem, hogy meglátom egy másikkal, mondjuk kézen fogva, ölelkezve, csókolózva. Mint egy pár....


2. Nem ezt kérdeztem. És szerintem nem gyenge, ha magamból indulok ki, akkor inkább már azt mondanám, hogy ott már nincsenek meg a párja felé az érzelmek. Nálam már megcsalás kategória.


Teszem hozzá nálam már az is megcsalás, ha megtudom, hogy a párom másra gondol mellettem. Ez is ilyen érzelmi dolog.

2021. márc. 10. 11:34
 5/17 A kérdező kommentje:

3. Hát nem lennék a párod. Olyan elcsépelt már ez a hűség döntés kérdése. Szerintem pont , hogy nem, mert a hűség a szívben dől el, így nem azért nem csalok, mert eldöntöm, hogy nem éri meg, vagy nem akarok fájdalmat okozni, hanem mert nem és kész. Nem kell más. Ha már kell, lépek.


De hogy érzelemmentesen hogy tudsz megcsókolni valakit...akkor minek teszed?

2021. márc. 10. 11:36
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Buliban jól szórakozik két ismerős pár aztán az alkohol hatásra a nő kikezd a másik férjével,mert úgy érzi neki ez jár és addig incselkedik míg smárolnak a sarokban.Na akkor ez mi,ha nem gyenge jellem úgy,hogy a párjaik is ott voltak.Igaz történet és nem kellett hozzá érzelem csak a szex témát hozta fel állandóan meg kellette magát.Utána meg ő nem csinált semmit csak a pia miatt volt.Ja persze...
2021. márc. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Értem, de én nem ilyen csókra gondoltam pont kifejtettem a kérdésemben, hogy nem ilyen részeg cink dolog . Egyébként ott meg ott voltak a párjaik. Ha őket nem zavarta... És a kelletésben sem hiszek. Mindjárt megsajnálom a férfit :D



És nem a jellemhibákra kérdeztem, hanem az érzelmi oldalára, ahol nem poénból csókolsz meg valakit, mert 16 éves vagy, vagy azon a szinten maradtál.

2021. márc. 10. 12:04
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Mind a kettő idióta volt és a párjaik nem látták mit csinálnak.Amúgy te olyan választ vársz lehet e érzelem nélkül csókolni,nem nem lehet akkor,ha vonzódtok egymáshoz.

Olyan emberrel nem csókolóznék aki nem hat rám sehogy,kell érzelem.Amúgy megcsalás mindkét esetben is mégha brahiból os csinálják.

2021. márc. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

8. Igen, ebben egyetértek.

Én sem tűrtem volna, ha számomra megalázó. De őszintén sztem a két fél között egyébként is lehetett valami. Elég gyanús


Nekem csókhoz több kell, mint szimpla fizikai vonzalom.

2021. márc. 10. 12:15
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Biztos lehetett,csak nem bírtak parancsolni maguknak aztán meg lett a végkifejlett meg a szánom bánom.

Csók számomra a szerelem jele,csók nélkül is lehet dugni,de csókkal az már szeretkezés.

2021. márc. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!