Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy férfi ismerősöm prostikhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi ismerősöm prostikhoz járt éveken át, 7 éve van állandó barátnője és mellette is. Azt mondja nem tartja megcsalásnak. Van olyan nézőpont amiben ez elfogadható?

Figyelt kérdés

5 év után kérdeztem de mondta most már nem jár prostikhoz. Hihető, hogy egyszerre csak abbahagyta?

Azt mondta csak érzelem nélküli szex volt semmi több, ezért nem megcsalás.

Persze fordított esetben kérdésemre (mit csinálna a párjáról tudná meg hogy férfi prostikhoz jár) - elfogadhatónak találta azt is. Bár ugye hülye kérdés, mert férfi prostik jóval ritkábbak nők esetében mint fordítva.



2021. márc. 10. 15:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, hogy barátnője is így gondolja-e...
2021. márc. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyértelmüek az, és mondani bármit lehet!

30F

2021. márc. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Mondtam neki hogy nem lehet valami nagy szerelem ha ezt az időtöltését a lány miatt nem hagyta abba. Mondta hogy szerelemes ettől még.

Magamban nevettem amúgy.

2021. márc. 10. 15:40
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Ha állva csinálja, akkor nem megcsalás, mert akkor nem feküdt le vele.
2021. márc. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Gondolom nyitott kapcsolat.
2021. márc. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem úgy működik, hogy én kitalálom, mi nem megcsalás és kész, hanem a párommal megbeszéljük, lefektetjük a szabályokat. Amennyiben ez nem történt meg, tehát a nő nem egyezett bele ebbe, hogy a prostizás nem számít megcsalásnak, akkor bizony az.
2021. márc. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%
Egyértelmű hogy megcsalás, bár a férfiaknál jobban működnek az érzelemmentes ösztöni dolgok mint a nőknél ezért attól még szeretheti valaki a párját hogy néha megcsalja mert nincsenek érzelmek.
2021. márc. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a párján kívül valaki lefekszik mással is, a z megcsalás.

Ha a lány beleegeyezett, akkor nem az.

2021. márc. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
Okédék. Tegye fel a kezét, akinek ez elfogadható lenne. Ráadásul egy prosti, akiben előtte még kétszáz retkes tetves mosdatlan hányás járt
2021. márc. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
4%

Szerintem sem megcsalás.

Nekem is van több szeretőm kapcsolat mellett. Egyszerűen csak azért mert ha mást kívábok épp, akkor jó. De érzelmek nincsenek. És ez a fontos.

2021. márc. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!