Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mással csókolózott?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással csókolózott?

Figyelt kérdés

Ha a párod mással csókolózna, és te végignéznéd a tudta nélkül.


Nem egy szájrapuszi volt. És elég .... intim. Ölelés is.

És azt mondaná, hogy ennél több nem volt.

Nem szórakozóhelyen történt. Ismeri a lányt egy ideje.

De válltig állítja, hogy ez nem jelentett semmit és a nő csókolt először.


Tételezzük fel, hogy tényleg több nem volt. Egy csók semmi?

...



2021. márc. 11. 10:46
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
92%

:D azért reméled, hogy legalább meghívnak az esküvőjükre?

Hogy lehetsz ilyen ostoba?

2021. márc. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Kivágom.
2021. márc. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha engem próbálna valaki megcsókolni azt nem visszacsókolnám, hanem ellökném magamtól azonnal, hogy ezt ne, vagy pofont kapna. Ha nem állította le a nőt, akkor azt a csókot ő is akarta.
2021. márc. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Csak annyit szerettem volna tudni, hogy létezik-e, hogy neki semmit sem jelentett.
2021. márc. 11. 11:02
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

nem létezik. Vagy ha teged megcsokolna egy férfi ismerősöd, akkor siman belesimulnal az olelesebw csak mert ő akarja te meg nem?

Aha.

2021. márc. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Oh. Hát megfordítva így nem gondoltam bele. Csak én is öleltem meg anno úgy valakit , hogy visszaölelt, de sosem éreztem, hogy lenne részéről jelentősége. Mintha a kezdeményező fél szándéka lenne erősebb.


Persze ettől még megcsalás, tudom :(

2021. márc. 11. 11:05
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy létezhet. Egyesek dugni is úgy dugnak félre, hogy a szerető iránt semmit nem éreznek.

Akkor ez felmenti őket a megcsalás alól vagy mi? Nem tudtam.

Rohanok is vissza az exemhez akitől chlamydiát kaptam, mert csak egy krvával baszott félre az meg nem számít.

Kapj az agyadhoz xd

2021. márc. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Egy csókot kevesebbnek gondoltam, mint a szexet...
2021. márc. 11. 11:23
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Testnedvek cseréje, azért ezt nem mindenkivel csinálja az ember...
2021. márc. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

9. Szerintem sem. Csak nagyon kitartóan állítja, hogy udvarias volt. De meg is ölelte. Persze hülyének néz, tudom, de gondoltam hátha vannak itt eltérő vélemények.


Én sem csókolok meg senkit csak úgy, pláne nem ölelve, de volt már szánalom csókom, bár akkor nem voltam kapcsolatban

2021. márc. 11. 12:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!