Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vajon jogos a kiakadásom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon jogos a kiakadásom? Hogyan kellene megbeszélnünk? 23/F

Figyelt kérdés

Egyik nap barátnőm fürdőszobában volt, mikor a számítógépen én a szobában rámentem a FB-re. Ő volt bejelentkezve, normál helyzetben ilyenkor nyilván kilépek, de most fent akadt a szemem egy üzeneten. Beszélgetett egy sráccal, aki valami olyasmit kérdezett, hogy "miért, ennyire rossz a helyzet?" Mire azt válaszolta: "Eléggé idegesít, most azt várom, hogy elaludjon, akkor végre tudunk beszélni".

Hát, nem mondom,eléggé szarul esett, ki is kapcsoltam a gépet, mentem is aludni...

Azért a kíváncsiság persze ott volt.

Kérdezgettem másnap erről a srácról, akiről egyébként tudtam, hogy a barátja, és ennyi (szerinte). De végig csak annyit mondott, hogy barátok, és ne legyek féltékeny, nincs mire.

Történt olyan is, hogy mondta, elmennének meginni egy sört (igen, barátnőm szereti). Mondom okés, én aznap úgyis a szüleimnél vagyok. Mikor vissza jöttem, akkor láttam itt a sörös poharakat, meg vodkát. Meglepődtem, mert azt nem mondta, hogy itt isznak, meg hogy még vodkát is, de azzal nyugtáztam, hogy igazából jelenleg nem is tudtak volna hova menni, úgyhogy biztos azért...

Felülkerekedett azért rajtam a kíváncsiság, beleolvastam ismét az üzeneteikbe, ami tudom, gyökér dolog, de úgy voltam vele, ha nem találok semmit, akkor többet úgysem nézek bele, ha meg igen, akkor legalább tisztán látom a dolgokat.

Nos, ebből kiderült számomra, hogy a srác ezen az estén csókolgatta a barátnőm nyakát, amiért bocsánatot kért tőle, mert ő tiszteletben akarja tartani a kapcsolatunkat.

A barátnőm viszont nem így reagált, és olyan üzeneteket írkál neki, hogy "Nagyon hiányzol", meg "Úgy hozzád bújnék".

Akárhányszor rákérdezek barátnőmnél, ideges lesz, hogy miért féltékenykedek, meg miért akarom őt eltiltani, és hogy az exe is ezt csinálta.

Szerintetek? Hogyan tudnánk ezt megbeszélni?



2021. márc. 12. 10:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Tetyi, egy másik pali csókolgatja a nőd nyakát. Nyilván ideges lesz a csaj, mert vaj van a füle mögött. Vond kérdőre aztán szakíts. Totál hülyének néz...
2021. márc. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Lunora ***** válasza:
100%

Úristen! Ne legyél már babám madár.

A csajt meg dobd ki.

2021. márc. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
99%
Jogosan akadtál ki. Mondd meg neki, hogy az ilyen fajta viselkedés a Te nézeteid szerint nem fér bele egy párkapcsolatba. Ha nem tudja elfogadni, illetve téged próbál úgy manipulálni, hogy ez csak hülyeség, túlreagálod az egészet, akkor lépj tovább!
2021. márc. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Azért amikor a 3. fél tiszteségesebb, mint a párom, ott elgondolkodnék, hogy jó mesében vagyok-e... dobd ki a csajt, nem csak nem szeret, de nem is tisztel.
2021. márc. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan akadsz ki, ezen nincs mit megbeszélni. Gondolom neked sem fér bele, hogy megcsaltak. Ez után sejted mit érdemes tenned.
2021. márc. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Őt szereti, hozzád meg egyéb okok kötik (pl. anyagi)
2021. márc. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nincs mit megbeszélni, sajnos nyűg vagy a barátnődnek, nem szeret már.
2021. márc. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy nem kellene megbeszélnetek, szakíts vele.
2021. márc. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Oh, de ismerős. Velem is ezt csinálta az exem, csak nálunk nem úgy derült ki, hogy belenéztem a telefonjába, hanem konkrétan engem hívott fel a nő, mert nem tudta elérni a páromat (akkor még csak "barátként" ismertem az illető nőt). Nem is ez volt furcsa, hanem az exem arca, amikor átnyújtottam neki a telefont, hogy "a Kata keres". Lesápadt és annyit mondott, mondd meg neki, hogy majd visszahívom. Kérdeztem én, hogy mi ez az egész, de csak annyit mormogott, hogy biztos megint valami szerszámot akar kölcsönkérni, mert felújítja a lakását.Innentől kezdve kezdtem jobban odafigyelni a dolgokra és meglátni azt, amit már előtte rajtam kívül mindenki látott, csak engem borított el a rózsaszín köd. Láss csodát, ahogy kidobtam az exet, már aznap este közös képük volt fent a facebookon.
2021. márc. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalt téged ezen nincs mit átbeszélni. Ő tagadni fog mindent. Exem is tagadott engem nézett hülyének hogy csak kitalálom. Aztán még is csak igazam volt.
2021. márc. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!