Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kérdésem azokhoz szólna,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdésem azokhoz szólna, akiket megcsalt a férjük, azonban szemet huny felette, nem piszkálja, nem faggatja és nem teremti le, hogy tud mindent a viszonyról. Továbbra is tetessem hülyének magam, mint aki mit sem tud?

Figyelt kérdés
Három gyerekünk is van, a ház amiben élünk közös. Észrevettem, hogy máshogy viszonyul hozzám, nem érdeklődik annyit mint régen és testi kapcsolat sincs közöttünk. Biztosan tudom, hogy van valakije, de nem hoztam a tudomására, szerintem ha menni akarna a másik nőhöz, akkor előbb-utóbb elmond mindent, de én még várnék ezzel, nem szeretnék balhét. Akik így döntöttek megérte a családi béke érdekében vagy inkább közöljem vele, hogy mindent tudok a kapcsolatáról?

2021. márc. 12. 15:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Mivel semmit nem tudsz ezt nem mondhatod... Én a helyedben elbeszélgetnék arról,hogy úgy érzed,hogy megváltozott. Meglátod mit fog rá mondani és arra reagálj. A gyerekek miatt Ő sem fog könnyen kilépni a házasságból.
2021. márc. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod menteni a dolgokat már, akkor csak tegyél enyhe utalásokat rá egy jó ideig... had egye a fene, hogy vajon valóban tudsz-e valamit, vagy csak viccelődsz. ;)
2021. márc. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
én a helyedben nem szólnék semmit. elülhet ez a viszony magától és a végén rájöhet hogy te különb vagy. sok férfi ábrándul ki az új nőből és jönne vissza. ha most nem szólsz, lehet vele is ez lesz. ismerőssöméknél is ez volt, bár ott a pasi válni akart, de nem mondta ki hogy új nő. szétmentek pár hétre, a férfi meggondolta magát. azóta mintaférj otthon. viszont addig készülj fel arra is ha esetleg elhagyna. már most találd ki hogy hogy lesz megoldva a te és a gyerekeid élete, tegyél félre pénzt.
2021. márc. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy tudod megállni?Nyilván rákérdeznék konkrétan,ès felajánlanám a nyitott házasságot.A reakció mindent elárul.
2021. márc. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%

Nekem ezek után hogy másba mártogatta a f... nem kellene ez a pasi. Nemhogy még várnám hogy kiábránduljon a szerető ből, hát persze...

Te döntésed, te életed. Vegetálni akarsz mint egy lábtörlő. Vagy olyan kapcsolatot ahol boldog lehetsz?

2021. márc. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

"Észrevettem, hogy máshogy viszonyul hozzám, nem érdeklődik annyit mint régen és testi kapcsolat sincs közöttünk."

Nem hibáztatni akarlak, ne értsd félre, de te mit tettél?

Ha érzed, hogy kihűl a láng, te nem kezdeményezel, csak várod, hogy majd ő?

Elvégre ezért párkapcsolat, nem?

Két embernek kell dolgoznia rajta közösen. Meg aztán a kezdeményezés után is sok mindent leszűrhetsz. Hogy áll hozzád? Akar-e veled szexelni, vagy kifogásokat keres stb.

2021. márc. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

"szerintem ha menni akarna a másik nőhöz, akkor előbb-utóbb elmond mindent, de én még várnék ezzel, nem szeretnék balhét."


Van benned tartás dögivel.... Természetesen.


Lábtörlő megcsalt feleségek hitetik magukkal el hogy a másik nő nem jelent semmit, ha velük maradnak. Szted kinek hazudik éveken keresztül?

Bár ilyen attitűddel nekem sem kellenél már megbocsáss. Minek tiszteljem, aki magát sem tiszteli, de te a kapcsolatotokat sem. Csak kussolsz.


Micsoda családi béke, hogy nincs normális kapcsolatotok, és elhiszed , hogy nem a gyerekek meg a lakás miatt lapít.


Téged sem érdekel a férjed, az száz.


szóval sztem várd meg, míg elmegy. Ha nem, akkor győztél :) Sokan vannak így

2021. márc. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Arra nem gondolsz, hogy a másik nő is házas és ez így kényelmes nekik?

Lehet, hogy soha nem hagy el papíron.....lelkileg a jelek szerint már rég megtette.

2021. márc. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

8. Ott a pont. Mindegy, hogy házas-e vagy sem a harmadik, vannak, akik az egész életüket leélik így. Sőt simán másba szerelmes, de nincs lehetősége különválni. Ennyi. Közben a feleség, meg elhiszi, hogy ő kell.

Néha bebukik, olyakor mosakszik, a nej felhívatja a szeretőt, elmondják, hogy hahaha te vesztettél, majd minden megy tovább.

Férj meg szépen visszasomfordál x hónap után és minden kezdődik elölről.

Jó lenne már, ha a megcsalt fél megértené, hogy ilyen kapcsolatban már rég nincs szerelem meg bizalom, ez ócska süketelés.

Át lehet gondolni, hogy mi miatt marad.

2021. márc. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
55%

Ha kibírod és szükség van a házra és a pénzre, akkor szerintem hagyd. Mellette azért kezdj el félretenni, hátha rájön, hogy válni akar.

Ha esetleg úgy buktatod le, hogy ezzel motivációt adsz neki a váláshoz, a végén még te jársz rosszul. Kezd el biztosítani a jövődet nélküle, szép csendben.

2021. márc. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!