Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Abban az esetben, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abban az esetben, ha egy párkapcsolatban felbukkan egy harmadik fél, miért kizárólag őt hibáztatja a társadalom többsége?

Figyelt kérdés

Én mindig is úgy véltem, hogy ha egy párkapcsolatban megjelenik egy szerető, az sosem ok nélkül történik. Ha két ember kapcsolata kellően jól működik, akkor aligha fog bekerülni a képbe egy harmadik fél.


Nem helyesebb lenne ilyenkor sok embernek magába néznie? Szerintem egy párkapcsolatot mindig két ember ront el, nem lehet kizárólag a szeretőre mutogatni.



2021. márc. 18. 15:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/92 anonim ***** válasza:
81%

Ha az a párkapcsolat igazi lenne, boldogok lennének valóban szeretnék egymást, tisztelnék egymást, jól éreznék magukat együtt, jó lenne a szex is.


Akkor azt a 3. felet elutasítaná az ember.

2021. márc. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/92 anonim ***** válasza:
61%

Nem a társadalom hibázatja, hanem a butább nők többsége. Főként a megcsaltak. Nyilván kell az önigazolás, mert ha megbocsájtok, akkor hogy bocsájthatnék meg annak, akiről tudom, hogy belesz.rt a kapcsolatba és szembe kéne néznie azzal, hogy ő is vastagon hibázott. Egy ilyen szeretősdihez három ember kell.


Voltam már szerető. Sosem jött még senki úgy, hogy a párja egy ártatlan bárányka lett volna. Sok nő egyszerűen észre sem veszi, hogy az érzelmi elhanyagoltság mekkora űrt hagy a másikban.


És persze kivetítik a szeretőre a haragot , mert tuti r.ibanc, meg nem kell másnak, meg tuti tapadt és hasonlók. :)

2021. márc. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/92 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Én is úgy gondolom, hogy 3 ember kell hozzá.


Az biztos, hogy ha egy nő/férfi mindent megkap a párjától, és nincs elhanyagolva, akkor nem fog kifelé kacsintgatni.

2021. márc. 18. 15:53
 4/92 anonim ***** válasza:
94%
Azért tegyük hozzá, hogy sokszor nem úgy van ám, hogy a kedves emberke leül beszélgetni a párjával, hogy ez vagy az hiányzik neki, hanem egyből félremegy. Igen, egy kapcsolathoz két ember kell, de csak akkor fog működni, ha mindkettő tesz érte és őszinte a másikkal.
2021. márc. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/92 anonim ***** válasza:
92%

"Az biztos, hogy ha egy nő/férfi mindent megkap a párjától, és nincs elhanyagolva, akkor nem fog kifelé kacsintgatni."


Miért vagy ebben olyan biztos? Vannak emberek, akiknek sosem elég és vágynak az újdonságra, de kilépni nem akarnak a megszokottból. Lehet egy nő baromi igényes, csinos, figyelmes, attól még nem lesz másik nő, ugyanaz marad és sok férfiban folyamatosan dolgozik a vadászösztön. És persze nőkben is.

2021. márc. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/92 anonim ***** válasza:
94%

3# normálisaknál lehet, de vannak olyan férfiak es nők is akik mar bocsánat olyanok mint a tüzelő állatok, mindig mennenek. Az ilyennek sosem eleg semmi, mindig az kell amit nem szerzett meg.

Itt a masik fel általában nagyon ostoba szokott lenni, nem hiszem el hogy nem veszik eszre milyen a masik. Valami csodat várnak vagy en nem tudom. Egyértelműen az ő hulyeseguk a sz.r sorsuk.

A szerető meg hát, ha neki ez kell egészségére. Nem mentem fel, mert szerintem az is undorító aki direktbe házas emberekre vadászik. Ezeknek is az ad élvezetet hogy elérhetetlenebb a másik. De azt a felet akit igy el lehet csabitani vigye csak a p..csaba. Ha valaki nem akar felremenni nincs az a szerető ami elcsábítja.

Viszont azt jegyezzük meg hogy olyan sosincs egy kapcsolatban hogy állandóan minden rendben. Főleg ha új életszakaszban vannak a felek, mondjuk gyerek születik stb. Ott azert lehetnek gondok, es ott könnyű lehet elcsábulni a megoldas helyett.

2021. márc. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/92 anonim ***** válasza:
74%
4. De, legtöbb esetben, hosszú évekig tart az elhidegülés, és egyikük se tesz semmit. Nem úgy van ,hogy arra kelek, hogy valami hiányzik egy napja és rohanok pótolni. Ne állítsuk be az embereket érzéketlen robotoknak. Ez egy folyamat, egy lelki-testi kiüresedési folyamat. Meglepő, de a megcsalók zöme nem keres szándékosan külső partnert, szimplán szembejön valaki aki megadja azt, ami régóta hiányzott az életéből és már el is felejtette.
2021. márc. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/92 anonim ***** válasza:
85%
#7 ok, találkozik valakivel, aki miatt rájön, hogy nem olyan jó a kapcsolata. 2 teljesen korrekt opció: szakít, vagy ennek fényében változtatást kezdeményez a meglévő kapcsolatába. Ne mentegessük már azokat, akiknek nincs gerince. A harmadik, aki meg direkt hergel egy párkapcsolatban élőt pont ugyanolyan undorító.
2021. márc. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/92 anonim ***** válasza:
86%

persze....


Mert mi lenne a korrekt? Ami persze talán millióból az 1...


Van egy pár, és van a 3. fél.


A 3. fél megtudja, hogy akivel ismerkedik auz kapcsolatban él, ekkor megbeszéli az illetővel akivel ismerkedik, hogy okés rendben akkor megvárja, hogy ezt megbeszélje a párjával és megvárja míg szakítanak...


aki pedig félrelépne az korrekt módon ezt megbeszéli a társával és szakítanak , vagy ha mindketten szeretnék akkor megpróbálják helyre hozni, és ezt közli a 3. féllel.



NA persze :D

2021. márc. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/92 anonim ***** válasza:
60%

De mentegetem, mert nagyon feketén-fehéren látod a dolgokat. Szerinted miért van sok hűtlenség házasságban? Mert egy ilyen kapcsolatot a legnehezebb felbontani. Ott kezdődik, hogy közösen kezdett életben közös kassza az alap. Nos hogy állsz oda valaki elé és közlöd, hogy bocs szívem, egy hete ismerek valakit és már megyek is, ház felét viszem, csókollak.

Másodjára: bármennyire azon vannak sokan, hogy beállítsák a megcsalót egy utolsó féregnek, a nap végén a legtöbben mégis jó emberek. Egy megcsalás felborít egy bizalmi kapcsolatot az tény, de volt már ott még egyáltalán bizalom? És ettől a félrelépéstől ő rossz ember lett? Rossz barát, Rossz apa? Nem. És sokan sokáig vívódnak, még egy rég halott házasságban is, mert nem szeretné, hogy a feleségének fájdalmat okozzon (nem, ha vele marad szánalomból attól nem lesz jobb ember) félti a gyerekeit, fél, hogy mit szólnak, hogy újra kell kezdeni stb) Ez egy igen komplex és mély dolog. nem úgy kéne kezelni, mint valami rossz brazil szappanoperát.


Én vagyok aki voltam szerető , és nyugodtan undorítózhatsz, mert engem nem hat meg. Sosem hergeltem senkit. De aki tetszett és szexre kellett nem kértem el a papírjait, hogy mi a kapcsolati státusza.

2021. márc. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!