Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretői viszony után boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői viszony után boldog házasság?

Figyelt kérdés

Egy hete lett vége egy több, mint egy éves szeretői kapcsolatomnak egy házas férfival. Csak szexnek indult, de elég hamar több lett belőle. Persze nem mondtunk ki semmit, de éreztük, vagy lehet csak én éreztem.

Mindig kedves volt, figyelmes és bár külön programjaink nem voltak, mindig boldogok voltunk együtt.

Tudni kell, hogy neki van egy 7 éves kislánya, és ő a mindene.

Egy héttel ezelőtt megsejtette a felesége a kapcsolatunkat és bár nem derült ki mégis lezárta velem mondván nagyon sajnálja, de rettentően fél, hogy ha kitudódik elválik tőle a felesége és nem látja többet a lányát.


Én ezt el is fogadtam, bár rettenetesen fájt. De nem tartóztattam. Viszont látom közösségi oldalon mit csinál. Első napokban megosztott pár szomorú videot számokat és kaptam tőle egy sms-t, hogy sajnálja, válaszoltam rá, de ő már nem reagált, pedig reméltem, hogy okkal írt.


Most viszont pár napja folyamatosan a feleségével pózol, de mindenhol. Eddig sosem csinált ilyet csak kötelező alkalmakkor volt közös fotó, most viszont közös programok vannak, de kb. 4 nap alatt 4!!


Most ilyen van? Létezik, hogy egy évig velem volt és most hirtelen elfelejtett és visszaszeretett a feleségébe?


2021. márc. 19. 18:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/95 anonim ***** válasza:
100%
Besz*rt. Lelkiismeretfurdalása van.
2021. márc. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/95 anonim ***** válasza:
80%
Jézusom. Mit vártál? Te egy élvezeti forrás, egy használati tárgy voltál. Nevetséges, amikor ilyenbe valaki többet lát bele.
2021. márc. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/95 anonim ***** válasza:
88%
Az ilyenek kicsit felrázzák az unalmas hétköznapjaikat a szeretőjükkel, majd ennek hatására visszatalálnak az igazi otthon melegére. Sajnos ez van, ezért kell vigyázni ezzel, főleg ha valakinek nem volt még házassága, gyereke, mert nincs tapasztalata egy család működésével kapcsolatban.
2021. márc. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/95 A kérdező kommentje:

2. használati tárgy :) csak szeretnél belém rúgni :) igen, egy évig

Örülök, hogy ott voltál köztünk végig és láttad a kapcsolatunkat


Másik kettőnek köszönöm a választ.

3. Értem, hogy visszatalál, de nem magától szakított, addig szó sem volt róla, míg nem bukott le majdnem.

2021. márc. 19. 18:28
 5/95 anonim ***** válasza:
76%

"fél, hogy ha kitudódik elválik tőle a felesége és nem látja többet a lányát."


Miért ne látná? Vegye magához, vagy osztott felügyelet.


Az neked is tetszene, igaz?

2021. márc. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/95 anonim ***** válasza:
86%

Most arról van szó (valószínűleg), hogy mivel a felesége már gyanakodott, ezért a pasi kepeszt ezerrel, nehogy válás legyen a vége tényleg. Gondolom a feleség panaszkodott, hogy elhanyagolva érzi magát, és már tuti nem szereti a férfi, ezért a pasid elkezdett most programokat szervezni, hogy megcáfolja.


Az, hogy mennyire volt őszinte a szerelem, amit éreztél, egyáltalán mennyire volt tényleg jelen, vagy csak beleláttad, azt nyilván senki se tudja, csak a pasi. De minthogy neki fontos, hogy a lányával legyen egy család és emiatt ne váljanak el a feleségével, várható volt, hogy idővel veled megszakítja a kapcsolatot és az energiát, amit eddig rád áldozott, a házasságába fogja forgatni. Ebből később lehet újbóli szerelem, de szerintem inkább csak egy működő kapcsolat lesz a vége, aztán, minthogy a pasi ilyen kis csalfa és megbízhatatlan féreg, ezért később úgyis félremegy megint. Akár veled, akár mással, szerintem ez részéről mellékes.

2021. márc. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/95 anonim ***** válasza:
100%
4 napja kezdődött el a jó pofizás,teperés😀
2021. márc. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/95 anonim ***** válasza:
71%

Dehogy szeretett vissza. Ez inkább pont az, hogy kifelé azt akarja mutatni, hogy mennyire boldog. Ez csak látszat, saját lelkét akarja nyugtatni ezzel.

A nőt sajnálom.

2021. márc. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/95 anonim ***** válasza:
95%
Most a teperős bűntudatos időszak van
2021. márc. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/95 A kérdező kommentje:

5. Mivel a felesége közölte vele, hogy ha kiderül, hogy tényleg volt valami, még Budapestről is elköltözik, hogy ne láthassa a lányát.


Nekem nem lenne vele gondom, de igazándiból nem is az volt a kérdésem, hogy miért nem engem vesz feleségül, mert tudtam mibe vágok bele, csak furcsállom az újdonsült szerelmespárt.


Látom belevágtam itt pár emberbe, hogy ilyen köpködős stílusban írnak :)

2021. márc. 19. 18:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!