Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy találhatnám meg a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatnám meg a barátnőjét?

Figyelt kérdés

Volt barátom megcsalt, nem is egyszer. Már 1,5eve hogy szakítottunk ez idő alatt 2-3x is próbálkozott, mint csak barát aztán mikor többet akart én nem mentem bele és megszakadt a kapcsolat mindíg (de persze minden egyes alkalommal elmondta mennyire szereti a barátnőjét). Most barátnőm 14 éves hugánál próbálkozott be (igen egy 14 éves "kislánynál") Azt hiszem erről joga van tudni a lánynak, mert nekem is jól esett volna, ha akkor az egyik lány akivel csalt elmondta volna. Az utána meg már az ő dolga mit kezd vele 🤷‍♀️

Annyit tudok róla, hogy B-vel kezdődik a neve, szülei ismerősei közt nincs meg. Hogy találhatnám meg őt? Hogy érdemes keresni?



2021. márc. 20. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem fog hinni neked. Képekkel támasztottam alá, hogy az exem nálam próbálkozik. Hogy átveri. Hogy anyagi gondjai vannak. Stb. Én voltam a bolond 🤷🏽‍♀️
2021. márc. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért is írtam hogy az már az ő dolga mit kezd vele, de azt már nem mondatja, hogy én aszisztáltam hozzá és nem állithatja be úgy, hogy én vagyok a hibás, aki kezdeményezte a kibékülést, kavarást (vagy nem is tudom mi erre a jó szó), hiszen akkor nem mondanám el.
2021. márc. 20. 12:12
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem fölösleges energia befektetés. Őszintén, engem felbosszantott a reakció, hogy én vagyok bolondnak nézve és továbbra is dúl a love. Nem azért, mert nekem kellene az exem, hanem mert segíteni akartam, és én vagyok beállítva szerintem a kattos exnek. Jobb lett volna, ha nem szólok. Az ilyen, aki bedől ezeknek, vak, és meg sem érdemli a segítséget.
2021. márc. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Mert ha belegondolsz, milyen pár az, aki nem veszi észre magától, hogy a barátja nem oké és másnak írogat? Én egyből észrevettem, hogy valami megváltozott akkor az adott illetőnél. Ezzel egészíteném még ki a mondandómat.
2021. márc. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Sehogy. Nyíltan beszélj róla, hogy megcsalt, ha kell visszakerül hozzá az info, de egyébként nem a te dolgod.
2021. márc. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
" Most barátnőm 14 éves hugánál próbálkozott be (igen egy 14 éves "kislánynál")" Furcsán vagy összerakva. Nem a kislányt vagy az anyját világositod fel, hanem a mostani partnerét.
2021. márc. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%

A 6# jól írta. Nem az újat kell beavatni, hanem a kislány szüleit.

Én nem vagyok híve ennek a szóljunk az újnak/exnek. Senkinek semmi köze az én életemhez, soha nem avatkozok bele senki életebe, nem teszek fel kerdéseket, nem osztogatom a tanácsaimat senkinek, de akkor hagyjanak engem is béken. Ha én nem ártottam másnak és valaki beleszól az életembe, akkor kő kövön nem marad.

2021. márc. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A lány tudja és nem is állt le vele, de nem hiszem, hogy normális ha egy 25+fiu egy 14 éves lánytól bármit is akar. Nem akarok bele szólni az életébe amit írtam csinál az infóval amit akar de én pl tudni szeretnék róla, hogy a párom kislányoknak írogat
2021. márc. 20. 17:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Ismerősei, azok között, akik lájkolták az újabb képeit, profilkepet.. Esetleg közös ismerőstől.
2021. márc. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!