Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért ítélekezik itt mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélekezik itt mindenki olyan könnyen? Vagy van itt olyan ember, aki pénz nélkül, gyereket hátrahagyva kilépett egy házasságból?

Figyelt kérdés

Olvasgatom a fórumot és azt látom, hogy mindenki,aki elítéli a megcsaló felet, egytől-egyig bátor és persze jómódú is.

Olyan nehéz elhinni, hogy igenis vannak olyan házasságok, amik nem felbonthatók?

Működik, a maga módján, de amiért nem lehet válni, az a sok év, hitel, gyerek ilyenek,

Mert tényleg férfiként nem lehet válni, ha nem akarsz hétvégi apuka lenni csak, és tudod, hogy így lenne (igen, van ilyen) Illetve nem tudjátok eladni a közös lakást.


Ilyenkor mit lehetne tenni? Miért lesz automatikusan a legrosszabb az az ember, aki megtalálja, akár csak az átmeneti boldogságát máshol?

Mondjuk figyelemelterelésnek, és nyitott házasság szóba se jöhet.


Mi mást lehetne tenni? Feleség sem hülye, bár nem tud nyíltan a megcsalásról, de ő sem tesz semmit a házasságért. És már rég kihűlt. Jó barátság nagyjából megvan, összetartunk, gyereket szeretjük, közösen neveljük, de néha rettenetesen hiányzik az intimitás. Van szex is, és még mielőtt azt kapnám, hogy máshol is ellaposodna, azért én nem tudom ki élvezi, hogy x év után már más nincs, csak a szokásos menetek x időnként.


2021. márc. 24. 10:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Akkor legyen tököd, mond meg, hogy egy fedél alatt laksz vele, fizetitek a dolgokat továbbra is de te mész más öröm forrást keresni. Arra azért jó a feleség, hogy legyen meleg ebéd, tiszta ruha stb. Tudod én se szeretném mosni a férjemnek a mocskos ruháját miben épp a szeretőtől jön haza.
2021. márc. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt választottam. Mármint, gyereket hátrahagyva, mindent otthagyva az exnek és a gyereknek, semmit nem vettem el tőlük, így jöttem el. Nehéz volt, de az exfeleségemmel meg tudtunk beszélni mindent. Negyvenes éveinkben vagyunk, egy totál kihűlt házasságot tartottunk fent a gyerek és a hitel miatt, elég volt. Ő is belátta. A válás mellett döntöttem, a boldogságot választottam egy új társ mellett. Ettől nem lettem hétvégi apuka, a gyerek már elég nagy, el tudta dönteni, hogy mit szeretne, gyakran beszélünk és találkozunk, mindent megadok neki amit csak tudok. Jó döntés volt.
2021. márc. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Mentegetheted magad napestig, de az az igazság, hogy nem mindenki akkora gyenge, gyáva szar, mint te.
2021. márc. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

1. Egyformán kivesszük az otthoni munkából a részünket. Odaállnék elé, már menne is a gyerekkel.


2. Neked intelligens az ex-nejed. Megpróbáltad megmenteni a házasságodat?


3 Gratulálok

2021. márc. 24. 11:07
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
2 vagyok, megpróbáltuk, közösen, évekig hullámzó állapotban voltunk, de beláttuk, hogy nem megy, és nem is akarjuk már igazán
2021. márc. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
5. Tehát fel-fellángolt azért még a tűz?
2021. márc. 24. 11:10
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a tűznek már rég annyi volt, csak próbálkoztunk, nem akartunk feladni ennyi közös évet, meg az ezer szálat, ami összekötött. De nem ment már igazán, nem szívből akartuk, csak észből.
2021. márc. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%

Úgy bírom, mikor az ilyen sumákok a gyerekkel takaróznak!

Van ám közös felügyelet is.

Ha felnő a gyerek, akkor mire fogod fogni a negcsalást és itthon hazudozást?

2021. márc. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

7. Csináltatok közös programot? Újítás szex terén?


8. Nem ismered mindenki feleségét

2021. márc. 24. 11:19
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Még Covid előtt csináltunk közös programokat gyerek nélkül, ey-egy wellness hétvége, és mint barátok, jól elvoltunk, de nem volt már igazi kapcsolat, nem nagyon vágytunk egymásra. Újítás szex terén nem volt, arra sosem volt nyitott, elég konzervatív volt ezen a téren, de ezzel nem is lett volna gond, ha amúgy kívántuk volna még egymást.
2021. márc. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!